Cyclone Navi Ekranı

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cyclone Navi Ekranı

DERSİMLİ link' Alıntı:
memnunsanız diyecek hiçbirşey yok güle güle kullanın dostum. 4 ay önce evlendim iş yeri bakırköy evde beylik düzünde olunca mecburen dizele döndüm. aslında evi bu tarafa taşırsam astra gtc 1.4 140 hp düşünebilirim ama şu anda zor gözüküyor.
Hayırlı olsun, zaten beylikdüzünün yolları bitmeden aracınızı değiştimeyin bence, yoksa yepyeni arabaya yazık olur o yollarda :)

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hiç sorma dostum arabanın ön takıma iyi bir ayar lazım heralde tam bir rezalet bu ara yine biraz iyi 1 ay önce tam bir cehennemdi. dünyanın hiç bir memleketinde bukadar rezalet iş yapılmaz heralde. trafik adamların umurunda bile değil kazıp duruyorlar ama büyük ölçüde bitti.

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benimde Yakupluda kuzen oturuyo, geçen hafta gittim Real'in sağından girişi kapatmışlar, ilerde köprünün üstünü dolandım :( Bunlar boyna bitecek bitecek diyo ama kafadan 7-8 ayı var oraların bitmesinin bana öyle geliyor.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bence 3-4 ay sonra tamamdır. ama metrobüs değil uçak seferide olsa oturulmaz oralarda yani benim iş yerim bakırköyde ve eşimle aynı yerde çalışıyoruz zor oluyor sabahın köründe kalkıyorum trafiğe kalmamak için akşam ayrı dert oofff offf. havalar biraz ısınsın bakırköy civarına taşınacam hem araç yıpranmaz hem yakıttan tasarruf ederiz.