Cyclone navi açılmıyor

• Konuyu başlatan napleser
  • Başlangıç tarihi

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com
Ynt: Cyclone navi açılmıyor

markopasa86 link' Alıntı:
Ümit Bey işin aslı,aracı aldığım ilk 1-2 haftaya göre şuan çok farklı düşünüyorum, özellikle ilk 1 hafta inanın gece yatarken bile kafamda bir sürü soru işareti ile yatıyordum, ' keşke otomatik alsaydım, bu araçla 4-5 sene ne yapıcam, nasıl yapıcam...' gibi sorular kafamı kurcalayıp duruyordu:)Alışma sürecinde çok zorlandım anlicanız. Mesela haftasonları genelde ataköy, yeşilyurt,yeşilköy ve florya güzergahında mekik dokurum :), fakat ilk günlerde ne gezesim, nede dışarı çıkasım geliyordu, arabayı kullanırken bir endişe duygusu vardı üzerimde. Ama artık aracı kullanırken zevk alıyorum, herşeyden önemlisi kafam rahat, iyiki manuel almışım diyorum çünkü aracın vites geçişlerini kendiniz ayarlayabilmeniz, aracın hızlanması ve performansını inanılmaz etkiliyor. Özellikle böyle düşük motorlu bir araçta. Belkide bu arabanın otomatiği olsaydı ilk başta onu alıcaktım ve hayal kırıklığı yaşicaktım, birde o ilk kalkarken ki hantallık olmasa herşey dört dörtlük olucak, aracı 3. vitese attıktan sonra inanılmaz keyif alıyorum, bir önceki aracımı hiç aratmadı desem yeridir.

gule gule kullanın... Allah kaza bela vermesin... ben sbırsızlıkla ilk ciddi uzun yol seyehatimi bekliyorum.. uzun yol tecrübelerimi tatil dönüşü hemen sizlerle paylaşırımmm..