cyclone multimedya hankkında ......

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: cyclone multimedya hankkında ......

Youtube da var oradan inceleyin. Burada da vardır sanırım

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

bayrak link' Alıntı:
android  işletim sistemli bir  multimedya cihazın incelemesi varmı forumda?

Paranıza yazık etmeyin, ben cyclone inceledim ve navimaster aldım. 1500 TL verecek olsaydım android alırdım. Cyclone 1000 lira olsa yine navimaster alırım 700'e. Cyclone'un güzel menüsü ve müzik çalarda direksiyon kontrolü dışında navimasterdan farkı yok. Geleceğe yatırım için andorid almak çok daha mantıklı.

Astra j android

bayrak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Paranıza yazık etmeyin, ben cyclone inceledim ve navimaster aldım. 1500 TL verecek olsaydım android alırdım. Cyclone 1000 lira olsa yine navimaster alırım 700'e. Cyclone'un güzel menüsü ve müzik çalarda direksiyon kontrolü dışında navimasterdan farkı yok. Geleceğe yatırım için andorid almak çok daha mantıklı.

Astra j android

tavsiye için  teşekkür ederim  bu  model şuan satışdamı nereden temin edebilirim ?

ademyilmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cyclone cihazımıza android işletim sistemi kurabilir miyiz arkadaşlar bence mantıklı neden olmasın mac makinalara windows kurulabiliyo bence bu işlemi rahatlıkla yapabiliriz bu konu hakkında bi fikri olan var mı

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ademyilmaz link' Alıntı:
cyclone cihazımıza android işletim sistemi kurabilir miyiz arkadaşlar bence mantıklı neden olmasın mac makinalara windows kurulabiliyo bence bu işlemi rahatlıkla yapabiliriz bu konu hakkında bi fikri olan var mı
Öyle bisey olsaydi android diye 2 kati fiyata satarlardi sanmiyorum.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

donanim yeterli olmadigi icin android yuklemek soz konusu olmaz yuksek ihtimalle.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ademyilmaz link' Alıntı:

cyclone donanimi androidi saglikli sekilde calistircak kadar guclu degil. zaten driver vs olmadan yapilabilcek birsey de degil  uretici firmaya kadar (cin) gider bu olay kisaca imkansiza yakin ve tatminde etmez zaten.