cyclone multimedya hankkında ......

bayrak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar forumda çok konu inceledim  cyclone da karar kıldım  almaya kara verdim  en uygun nereden  alabilirim  kredi kartına taksitli şekilde

birde  bu cyclone markasının modelleride varmıdır  beğendiğim  model  aşşağıdaki link te mevcut

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=9.0

konu  hakıında  tecrübelerinize ihtiyacım var .

bayrak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: cyclone multimedya hankkında ......

arkadaşlar konu güncell...

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Paranız varsa cyclone tercih edilebilir elbet! Biz birkaç akadaş navimaster kullbıyoruz her türlü desteği direk üretici firmadan alabiliyoruz. Siz de bu konuda destek alabileceğiniz bir marka ile devam edin ya da serviste taktırın onlar ilgilensin

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bayrak link' Alıntı:
arkadaşlar konu güncell...

Selam benim aracta ilk sahibi alirken (haziran 2012) serviste 1800TLye taktirmis geri gorus kamerasi ile birlikte, senin mesaji alinca kutusuna baktim asagidaki kod yaziyor kitapciginda ben memnunum tek begenmedigim tarafi dokunmatigi daha iyi olabilirdi

C7036BE

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:
Paranız varsa cyclone tercih edilebilir elbet! Biz birkaç akadaş navimaster kullbıyoruz her türlü desteği direk üretici firmadan alabiliyoruz. Siz de bu konuda destek alabileceğiniz bir marka ile devam edin ya da serviste taktırın onlar ilgilensin

+1 bence de montaj ve teknik destek alabileceginiz bir yerden alin

bayrak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

üstad   ses çıkışları üzerinde olan  açılışta opel logolu  ve orjinal ekranı gibi kırmızı   arka fonlu  olsun istiyorum   navimasterda  müzikleri değitirme olayı dreksiyondan kontrol edilemiyor  hava yastığı  merkezi kilit tuşlarının yanıda bir kapak  olıuyor   bence şık değil cyclone  çok sade duruyor  ilave olarak  dvd sürücüsü yok aracın orjinal cd süsücüsünü kullanıyor  dvd takılmıyor  yazdığım nedenlerden ötürü  cyclone  karar kıldım  ön erin için teşekkür ederim

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DVD yerine USB den dinlenebilmedi 1 Terabyte Harici disk takılabilmesi, araca hiçbir müdahalenin olmaması, araç sesi yok park sensörü sesi yok sinyal sesi karıştı gibi sıkıntıların olmaması ekranının resistif olarak cyclone dan daha iyi olması da tabi artı bir özellik :)

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

bayrak link' Alıntı:
üstad   ses çıkışları üzerinde olan  açılışta opel logolu  ve orjinal ekranı gibi kırmızı   arka fonlu  olsun istiyorum   navimasterda  müzikleri değitirme olayı dreksiyondan kontrol edilemiyor  hava yastığı  merkezi kilit tuşlarının yanıda bir kapak  olıuyor   bence şık değil cyclone  çok sade duruyor  ilave olarak  dvd sürücüsü yok aracın orjinal cd süsücüsünü kullanıyor  dvd takılmıyor  yazdığım nedenlerden ötürü  cyclone  karar kıldım  ön erin için teşekkür ederim

Kesinlikle android düşünün. Cyclone artık 1000 TL üzeri etmez. 1400 liraya android alın.

bayrak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Kesinlikle android düşünün. Cyclone artık 1000 TL üzeri etmez. 1400 liraya android alın.
android  işletim sistemli bir  multimedya cihazın incelemesi varmı forumda?