Cyclone için hangi navi programlarını kullanabiliyoruz?

loutrec

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaklaşık 1 aydır Cyclone üzerinde mavcut olan Don't Panic programına alternatif navigasyon programı bulmaya çalışıyorum. İnternette yüzlerce navigasyon programları var ancak Cyclone cihazımıza uygun olup olmadığını bilemiyorum. Allah rızası için İgo ve Don't Panic dışında hangi navigasyon programlarını yükleyebildiğimizi ve nerelerden temin edebileceğimiz konusunda yardımcı olursanız çok mutlu olacağım.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cyclone için hangi navi programlarını kullanabiliyoruz?

Neden igoyu begenmedınız gayet stabıl ve ıyı bence

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

loutrec link' Alıntı:
Yaklaşık 1 aydır Cyclone üzerinde mavcut olan Don't Panic programına alternatif navigasyon programı bulmaya çalışıyorum. İnternette yüzlerce navigasyon programları var ancak Cyclone cihazımıza uygun olup olmadığını bilemiyorum. Allah rızası için İgo ve Don't Panic dışında hangi navigasyon programlarını yükleyebildiğimizi ve nerelerden temin edebileceğimiz konusunda yardımcı olursanız çok mutlu olacağım.

Merhaba bende Dont panic ten sonra Igo Primo kullanıyorum ve memnunum malesef önerilebilecek başka alternatif bilmiyorum

KaHiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spitemre link' Alıntı:

+1  045thumbsup

loutrec

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spitemre link' Alıntı:
2
İgo'da bir türlü adres bulmayı beceremedim gitti, mahalle ismi, cadde ismi sorup duruyor, ben mahalle ismini nereden bileceğim. Mesela Garmin' de adres kısmına herhangi bir adres bilgisi yazmadan alternatifleri sunuyordu bana, örneğin akcanlar petrol yazdığımdai daha akcan yazar yazmaz hemen adresi bana sunuyordu. İgo'ya akcanlar petrol yazdığımda bulunamadı diyiyor. En güncel harita mevcut olmasına rağmen neden istediğim adresi algılamıyor anlamıyorum. Ya ben kullanmayı beceremiyorum, yada Garmin'e göre çok kötü.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

loutrec link' Alıntı:
2
İgo'da bir türlü adres bulmayı beceremedim gitti, mahalle ismi, cadde ismi sorup duruyor, ben mahalle ismini nereden bileceğim. Mesela Garmin' de adres kısmına herhangi bir adres bilgisi yazmadan alternatifleri sunuyordu bana, örneğin akcanlar petrol yazdığımdai daha akcan yazar yazmaz hemen adresi bana sunuyordu. İgo'ya akcanlar petrol yazdığımda bulunamadı diyiyor. En güncel harita mevcut olmasına rağmen neden istediğim adresi algılamıyor anlamıyorum. Ya ben kullanmayı beceremiyorum, yada Garmin'e göre çok kötü.

Mutlaka navıden navıye farklılıklar var fakat ben cok memnunum yazıpta gıdemedgım bır yer olmadı sızde akcanlar petrol yazdıgınızda en azından ilçe falan bolumunu belırtırsenız bulabılır dıye dusunuyorum yanı dırek akcanlar petrol Turkıyenın her yerınde isim benzerlıgı falan olbılır dıye gostermemıstır