Cyclone Bluetooth İptal Etme

eefraf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,

Yeni Astra J Sedan Cosmo aldım. Cosmo paket ile birlikte Navi600 de istedim ama bana "Cyclone al abi pişman olmazsın, daha fazla özelliği var" dediler bende bayinin dediğine ok diyip aldım. (Umarım pişman olmam)

Cyclone takınca cihazla birlikte telefon için bluetooh da geldi haliyle. Ama hem arabada hem de cyclone da bluetooth olunca biraz sistem karışıyor. Bu yüzden ben aracın bluetooth u kullanmak istiyorum sadece. Cyclone'un bluetooth özelliğini nasıl kapatabilirim?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cyclone Bluetooth İptal Etme

cyclone nun bluetooth özelliğini kapatamıyorsunuz maalesef
ama eindows c ye girip sistemden silinebilir mi belki diye düşünüyorum ama hiç denemedim
diğer türlü iptal işlemi olmuyor

Revisorx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de bundan aşırı şikayetçiydim, çünkü direksiyondaki telefon düğmeleri hem cyckone hem de aracın telefon menülerini çalıştırmaktaydı. Windows ortamında phone.exe idi sanırım, bu dosyayı sildim ve sorunu çözdüm. Fiilen kapatılmış gibi oldu.

eefraf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Öncelikle cevaplar için teşekkür ederim. Dosyanın tam yerini hatırlıyor musunuz? Nereden nasıl erişebilirim diye? Birde dosyayı yedekleyip daha sonra copy-paste yapsam tekrar ihtiyaç olduğunda yani çalışır mı?

eefraf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

@revisor:

Üstad tekrar teşekkür ederim. Az önce üşenmedim arabaya indim dediğin gibi Windows ekranından Telephone.exe yi buldum ve ismini değiştirdim. (Lazım olur belki diye silmedim) Şu anda sadece arabanın bluetoothu çalışıyor çok mutlu oldum :)

@HaKan:

Üstad size de ayrıca teşekkür ederim. Hazırladığınız videolar 10 numara. Kolayca herşeye erişebildim videoları izleyerek.