cyclone astra j navigasyon ve akü problemi

hipokratim1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba, astra j aracıma cyclone navigasyon taktırdım yaklaşık 1 ay önce. Geçenlerde aracımı iki gün kullanmadım ve sonrasında arabamı çalıştıramadım.Akü boşalmış :) şimdi servis ve diğer herkes gibi sizde birşeyleri açık bırakmışsındır diyeceksiniz ama gerçekten aracımı kontrol etmeden ayrılmam hiçbirşey açık değildi.Aracım daha 4500 km de 4 ay önce aldım.ne olduysa cyclone navigasyon takıldıktan sonra oldu.Anahtarı kontaktan çektiğimde navigasyon, DVD falan  zaten çalışmıyor güç kesiliyor.navigasyonla birlikte yine cyclonun park sensörüde takılmıştı.Kısacası aracına cyclone navigasyon taktıran arkadaşlarda böyle bir problem oldumu, sizce navigasyon yada park sensörü ile mi alakalı yoksa aracın aküsünden mi kaynaklandı.Ayrıca aracın torpidosuna yerleştirilen iki adet usb var.Ben birine usb bellek takıyorum mp3 leri usb bellekten dinliyorum.Tabii usb bellek sürekli olarak takılı duruyor.araç kontağı kapalıyken usb güç çekiyor olabilirmi? Servis kaçak bulamadı. neden kaynaklanabileceğini bulamadılar ama yine de aküyü garantiden değiştiler. okkk

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: cyclone astra j navigasyon ve akü problemi

ben de 4 aydır kullanıyorum 3 usb sürekli takılı ve araç çalıştığında cyclone direk açılıyor
ama şu ana kadar akü problemi yaşamadım
Sizin bu durumda iki ihtimal var
1. akü kaynaklı problem
2. navigasyona ek olarak park sensörü takılmış, bence montajı önemli burdan kaynaklı bir problem de olmuş olabilir.

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: cyclone astra j navigasyon ve akü problemi

bende böyle bir sorun yaşamadım hiç, geçmiş olsun.