Cyclone arada sapitiyor.Sizde de bu sekilde mi ?

araba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba bugun Odak Opel servisinde Cyclone navigasyonu taktirdim.Araci teslim alip yola ciktim daha 3.dakikada ekran sapitmaya basladi.Tarih ortada yarim yamalak cikti,ses duzeyi asagida alakasiz biryerde gozukmeye basladi,navigasyon gecisleri biraz yavas gibi geldi,navigasyondaki sesli uyari veren bayanin sesi cok boguk ve ses seviyesi cok dusuk(Ses seviyesini en yuksek yapmama ragmen), USB disk uzerindeki resimleri acmak istedigimde fotograflar agir agir ekrana geliyor(boyutlari 300-400 kb olmasina ragmen).Servisten ilgili arkadasi aradim durumu anlattim.Test edip veriyoruz ama dediginiz gibi olabilir bir kapatip acin olmazsa getirin kontrol edeyim,gerekirse cihazi degistiririm dedi.

Ardindan araci durdurdum,cihazi kapatip actim biraz toparlar gibi oldu ama yinede suphelerim var.Icime sinmedi sizlere kapatip actiktan sonraki halinin videosunu cekip gondermek istedim(Videoyu biraz alel acele cektim bu yuzden sacma bir video olmus olabilir ama amacim size agirligini ve sacmaladigi durumu gostermek).

Sizlerde de videodaki gibi durumlar olusuyor mu ? Eger boyle bir durum yoksa yeniden randevu alip degistirmek istiyorum.

Fikrlerinizi ve kendi cihazlarinizdan yola cikarak yorumlarini almak benim icin cok faydali olacaktir.

Problem mi var tam anlayamadim ?

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cyclone arada sapitiyor.Sizde de bu sekilde mi ?

var gibi

hipokratim1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖ncelikle Menü-seçenekler e girip alttaki sistem versiyon bilgisini kontrol et.  versiyon 1.34 olması lazım.Eğer yazılım güncel ise o zaman cihazı resetle Tekrar dene yine aynı ise değişim talep et .

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

öncelikle aracınız hayırlı olsun. sorununuz çözlmeyecek bir sorun gibi durmuyor. sanırım istoçta cycloneun servisi var. oraya gidip beklemeden kontrol ettirip sıkıntınızı çözebilirsiniz. oradaki yetkilinin telefonu mevcut. dilerseniz pm olarak gönderebilirim..  

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Görüntülerde bir sıkıntı yok gibi geldi, ama şuan kullandığım şirket bilgisayarımda hoparlör olmadığından ses ile ilgili bir sorun varsa bilemiyorum. Bu arada sn.ercub istoçta cyclone servisi olduğunu bilmiyordum kaçıncı adada bildirrseniz sevinirm.

araba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hipokratim link' Alıntı:
֖ncelikle Menü-seçenekler e girip alttaki sistem versiyon bilgisini kontrol et.  versiyon 1.34 olması lazım.Eğer yazılım güncel ise o zaman cihazı resetle Tekrar dene yine aynı ise değişim talep et .

Yanitiniz icin tesekkurler.Aksam eve gidince kontrol edecegim ama reset nasil atiliyor onu tam bilmiyorum.Bu konuda bilgi verebilirseniz memnun olurum.

araba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ercub link' Alıntı:
öncelikle aracınız hayırlı olsun. sorununuz çözlmeyecek bir sorun gibi durmuyor. sanırım istoçta cycloneun servisi var. oraya gidip beklemeden kontrol ettirip sıkıntınızı çözebilirsiniz. oradaki yetkilinin telefonu mevcut. dilerseniz pm olarak gönderebilirim..  

Iyi dilekleriniz icin cok tesekkur ederim.Hevesle kullaniyorum ama boyle bir problem olunca biraz keyfim kacti.Bu sabah tekrar servisteki arkadasla dogrudan konustum.Odak avrupa yakasinda oldugu icin bana baya uzak o yuzden size en yakin Opel servisine goturun oradaki arkadasima soyleyecegim konuyla ilgilenecek dedi.Yarin sabah Opel Gedizlere goturecegim.Umarim cozulur cunku is gucten dolayi vakit bulup servise goturmek getirmek tam bir problem.

hipokratim1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ekranın sol yanında iki tane küçük delik göreceksin.Alttakine uzun ve ince bir şey ile (örneğin bir ataçı açarak kullanabilirsin)deliğe sokup resetliyorsun.cihaz kendini açıp kapatacak.

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

markopasa86 link' Alıntı:
Görüntülerde bir sıkıntı yok gibi geldi, ama şuan kullandığım şirket bilgisayarımda hoparlör olmadığından ses ile ilgili bir sorun varsa bilemiyorum. Bu arada sn.ercub istoçta cyclone servisi olduğunu bilmiyordum kaçıncı adada bildirrseniz sevinirm.
size pm gönderdim..

araba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hipokratim link' Alıntı:
ekranın sol yanında iki tane küçük delik göreceksin.Alttakine uzun ve ince bir şey ile (örneğin bir ataçı açarak kullanabilirsin)deliğe sokup resetliyorsun.cihaz kendini açıp kapatacak.

Bilgi icin tesekkurler.Bu resetlemeyi bilgisayari resetlemek diye algiliyorum yani fabrika ayarlarina geri don gibi degil ? Mevcut ayarlar degismeyecek degil mi ?