Cruise control taktırmak isteyenler

senex

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
tees.blogcu.com
valla ben taktıracağım zaten bu olay uzun yolda rahat olur.

flybird

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otomatik vites bile reflekslerimi yavaşlattı. hız sabitleyiciyle kesin uyurum.

versace_v2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim hayırlı olsun... bu konuda bilgim yoktu pahalı bi şey zannediodum,150 ytl civarında ise bende taktırmaya düşünüyorum... mersin opelde satış elemanı tanıdık ali war... onlada bi konuşacam.. bakalım n fiyat werecek ?? paylaşım için saol..

New Astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
New Astra' Alıntı:
Arkadaşlar söz verdiğim gibi bugun servise gittim. Cruise control ile akliniza takılan soruların cevabı olarak şunlaro söyleyeblirim. 1996 model vectra araca bile cruise control takıldığını öğrendim ama genelde 2000 model ve üzeri, easytronik, otomatik vites, düz vites olsun hemen hemen bütün opellere cuise control takılabiliyormuş. Özellikle sordum bunun z weya x motor ile alakasi war mı diye, alakası war ama ikisinede takılabiliyor sadece kullanılan malzeme birinde az birinde fazla oldugu için fiyatta biraz değişiklik oluyor. Genel olarak sizlere yardımcı olacak fiyat örneklerini verecek olursam..

Örneğin Astra G model bir araç için;

Cruise control: 104 ytl + Depreaj pedal sensörü: 20-40ytl veya arası + işçilik: 20 ytl = ortalama 160 ytl gibi bir fiyata takılabiliyor.
Ama bu fiyat aracınız da hazırlık varsa yani cruise control sitemine daha çok uyumlu ise.
Aracınızda hazirlik yoksa yani cruise control sitemine pek uyumlu değilse bu fiyat ortamala olarak 280-300 ytl oluyor.

Sonuç olarak; opel marka arabanıza cruise control takılabilir we bunun fiyatıda 130 ile 400 ytl arasında değişebiliyor. Bilgilerinize sunulur...

arkadaşlardan sürekli sorular geliyor, burda gerekli açıklamayı yapmiştim ama gözünüzden kaçmiş heralde... Combo, astra vectra dizel benzinli otomatik vites farktetmez takılabiliyor, yukardaki şartlari okumaniz yeterli. Buna rağmen kafasina takılan biyer olursa memnuniyetle cewaplarız..

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
93 gt ye kaça mal olur babam satacak neredeyse cruize olmadığından

Serkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
15000 Bakım

15000 bakım için fiyat vermem zor çünkü bilmiyorum ama benim adımı verirsen sana yardımcı olacaktır ( Serkan)

quote=New Astra]servis işeri derken hangi işler? neleri yaptırdı mesela? benim aracin da 15.000km bakımı geldide.. bide fiyat verebilmen mümkünmü..[/quote]

New Astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serkan' Alıntı:
15000 bakım için fiyat vermem zor çünkü bilmiyorum ama benim adımı verirsen sana yardımcı olacaktır ( Serkan)

PM atsaydin serkan kardeşim :) saolasin ama çoktan yaptirdim bakimi :rolleyes: