Cruise control taktırmak isteyenler

akin03

Kayıtlı Kullanıcı
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
astra sedan1,3 cdti enjoy sport paket 2008 model aracıma hız sabitleyici taktırmak istiyorum burada yetkili servis yok bana ne kadara mal olur acaba?

Gvn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 Meriva easytronic aracıma cruise control taktırdım. Ankara Opakda 195 tl tutdu. CC aktifken ekranda lambası yanıyor. Sadece eski kolu çıkartıp orjinal gm markalı cc kolu taktılar ve programından cc yi aktif hale getirdiler 15-20 dk içinde hepsi bitti.

OpeLT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sevgil Güven abiii bende de aynı araç var ama tesisat falan çekmek gerekiyor biraz zaman alır dediler... Sende tesisat çekmediler mi sadece kol mu değişti.. 15-20 dakika kısa süreymiş fiyatta iyiymiş hayırlı olsun..

Gvn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Niyazi merhaba, tesisat çekilmesine bakarakmı karar verdiler zira aynı araç (model-yıl olarak) dolayısıyla senin araçda da tesisat hazır olmalı diye düşünüyorum. Sadece kol değişti ve 15-20 dakikada oldu

OpeLT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi bakmadılar.. İncelemediler ve incelemeden bakmadan tesisat gerekiyor dediler.. Ben de anlamadım. Belkide senin dediğin gibi gerek yoktur bilmiyorum.. Benim aracın Modeli ENJOY.. Senin Meriva COSMO değil değil mi?? Seninki de mi Enjoy?

Eğer tesisata gerek yoksa zaten 15-20 dakikada hallederler.. Seni referans gösterek en kısa süre de bir gidiyim bari :)

İlgine teşekkürler Güven abi ..

OpeLT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi önümüzdeki günlerde br sorun için Konya da bulunan yetkili servis ÖZKAYMAK'a gidicem gittiğimde tesisat gerekmiyorsa ve kısa zamanda takarlarsa bende taktırıcam inşallah.. Tekrar teşekkürler abi ilgine Allah(cc) razı olsun..;)

Masmiseim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biraz geç olacak ama biraz önce opel balkan' ı aradım. Oradaki arkadaşım murat ile görüştüm. 1.7 DTI corsa araç aldım cruise control takılıyor diye duydum nasıl yaparız diye bir danıştım.

Aracını bağlarız bilgisayara eğer cruise control hadisesi senin arabanda mevcut ise sinyal kolunu değiştirip 15-20 dk içinde halleder veririz 70-80 tl işçilik alırız, kol da 50 civarında istersen dışarıdan bile alırsın dedi. Eğer o yoksa motordan tesisat çekeriz onada 100-120 tl işçilik alırız en fazla ve araban kısa süreliğine kalır dedi.

Debriyaj müşürü gibi bişiden bahsetti. Eğer o da yoksa 25 tl gibi bir ücreti var olduğunu söyledi.