çözüm bulduk rölanti dalgalanması stop etme silkelenme

muttalip

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamunaleykum arkadaşlar aracım da seyir halinde silkelenme rölanti dalgalanması ve ışıklarda stop etme bazen gaza geç tepki vermesi vardı. Geçmiş konulardan fikir veren veya konuyu görüp okuyan arkadaşlar hazırlamıştı r. Sonunda servise gittim. Biraz cekindim servis pahalı olur diye ama. Servisten başkası yalan. Tabi iyisini bulursan. Durumu anlattım tech 2 bağladı sıkıntı yok. Gezdik sıkıntı yok. Usta durumu anlattım ve %100 debimetre dedi. Garanti verir misin diye sordum. 3 gün kullan bir sıkıntı olursaparan iade dedi. 2 gundur kkullanıyorum. Hiç birinden eser yok. Şükürler olsun.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bununla geçmiş olsun para vermek dert değilde verdiğin paranın karşılığını almak önemli olan. ;)

muttalip

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bununla geçmiş olsun para vermek dert değilde verdiğin paranın karşılığını almak önemli olan. ;)

Aynen ustam. Ama servisten önce başka yere gittim buji ve kablolar değişti. Aracın beyni ölüdiyen oldu. LLPG tankı dahil sistem değişecek diyen oldu.hamdolsun şimdi düzeldi. Nerdeyse sanayi çırak olarak ise baslayacaktim. İnternette debimetre arızası araştırdım benim sorunların aynısı çıktı karşıma. Şükürler olsun düzeldi

muttalip

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tavan lambası nasıl çıkar usta. Döşeme ile birleşik led takacam döşeme ile beraber kapak falan yok

bhadR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmis olsun usta. Peki bu debimetrenin tamir isi var mi temizlenmesi falan. Yenisiyle mi degistirmek gerekiyor sadece

muttalip

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmis olsun usta. Peki bu debimetrenin tamir isi var mi temizlenmesi falan. Yenisiyle mi degistirverecektmyor sadece

Usta temizliği olur diyenler var. Ama garanti olsun diye degistirdim.çünkü servis 3 gün garanti verdi. Duzelmezse geri vrrecektim

satir5203

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bununla geçmiş olsun para vermek dert değilde verdiğin paranın karşılığını almak önemli olan. ;)
bende 2012 h kasa var. Devİr saatİnde Çok az tİtreme var. Subab degİŞtİ kelebek temİzlendİ. Oksİjen sensÖrÜ degİŞtİ..... Hala daha tİtreme var. Arabada tÜp de aktİf degİl.
Bİzİm aracta debİmetre de yokmuŞÖyle sÖyledİler.
AraÇ sabahleyİn ÇaliŞirken zorlaniyor. Hatta bazen İstop edİyor. Acaba dİyorum akÜ Şarj mi olmuyo.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
bende 2012 h kasa var. Devİr saatİnde Çok az tİtreme var. Subab degİŞtİ kelebek temİzlendİ. Oksİjen sensÖrÜ degİŞtİ..... Hala daha tİtreme var. Arabada tÜp de aktİf degİl.
Bİzİm aracta debİmetre de yokmuŞÖyle sÖyledİler.
AraÇ sabahleyİn ÇaliŞirken zorlaniyor. Hatta bazen İstop edİyor. Acaba dİyorum akÜ Şarj mi olmuyo.

Bu kadar şey yapılmış düzelmemiş. Sorunun akü kaynaklı olduğunu pek aklım kesmiyor işin aslı. Bırak bence uğraşma enin de sonun da tak diye birde kalacak.