corsaya tablet

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resimleri ekledim.
elimdeki tablete silikon kılıf alıp kılıfın arkasına da cırt bant yapıştırdım.
aynı şekilde şapkaya da cırt bant yapıştırdım. istediğim zaman söküp istediğim zaman takabiliyorum. daha önceki navigasyon montajını şapkanın içime yapmıştım. ama o zaman navigasyonu açma kapama ve de hafıza kartına bişey atmak istediğimde sıkıntı oluyordu. hem de bu şekilde hırsızlık olursa diye önlem almış oldum.şimdilik ilk aşama bu. belki ilerleyen zamanlarda daha güzel şeyler yapabilirim. aklımda ahşap vb bir çerçeve var. sök tak olacak ama yine. hele şu aux işini halledebilirsem. saat yerini üstünü de eşya gözü gibi kullanırım diye düşündüm. ama orayada ahşap bir göz yapmalı.koyduğum şeyler arkaya gider yoksa.
bu arada cırt bantı beyaz aldığım için ve de silikon kılıf da beyaz olduğu için sırıtmış gibi. ama çerçeve yapana kadar bu şekilde idare edeceğim.

önerileri olan arkadaşları bekiyorum.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
şık olmamış.
bunun yerine o cihaza uygun cam aparatıyla ön cama vantuzla yapıştırarak kullanmak daha hoş olabilir.

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o da var abi de ama onu telefon için kullanıyorum.
neyse bakalım eğer çerçeve yaptırabilirsem sanırım daha hoş olacaktır.

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
az once bi oto teyp mntaji yapan bi yere ugradim. aux yapabileceklerini ama 150 tl oldugunu soyledi. yok mu bi allahin kulu bu isi yapabilecek. hayrina degil ama boyle de kan emer gibi degil. hasan senin tanidigin falan yok mu bu islerden anlayan.

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
az once bi oto teyp mntaji yapan bi yere ugradim. aux yapabileceklerini ama 150 tl oldugunu soyledi. yok mu bi allahin kulu bu isi yapabilecek. hayrina degil ama boyle de kan emer gibi degil. hasan senin tanidigin falan yok mu bu islerden anlayan.
maaalesef benım bildiğim yok...nerdeymiş burası nasıl yapacağını söyluyor pekı?

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maaalesef benım bildiğim yok...nerdeymiş burası nasıl yapacağını söyluyor pekı?

valla nasıl yapacağını konuşmadık. yapmak istemedikleri için o fiyatı verdiler eminim. zaten bu işlem için bu kadar para vermenin anlamı yok diye düşünüyorum. sanırım uygun fiyata yapacak birini bulamazsam ben de yeni bir teyp alacağım.
çok istersen yerini sana pm atabilirim. ama tavsiye etmiyorum.

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal teybi sökmeden ekteki gibi bir uygulama yapılabilir mi?

Ekli dosyalar

• 1236-03-ANDROID-TABLET-IN-CAR.jpg
    1236-03-ANDROID-TABLET-IN-CAR.jpg
    81.6 KB · Görüntüleme: 66

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün teybi tavsiye üzerine üsküdar bağlarbaşında bi ustaya bıraktım. bakalım içini açıp inceleyecek. eğer yapabilirse mw yada am bandına geçtiğinde aux aktif olsun dedim. olmazsa telefon çıkışını stereo yapacak.