corsaya lpg

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankara'nın en iyisi "mocan lpg" ben kendi kitimi söküp orda taktırmayı düşünüyorum.. brc..

kemalcardak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankara'nın en iyisi "mocan lpg" ben kendi kitimi söküp orda taktırmayı düşünüyorum.. brc..

OLAY BU İŞTE

ufuk_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mocan otogaz nerde.

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 yıldır LOVATO LPG sistemi kullanıyorum. Takan usta harbi usta olunca gerçekten problem yaşamıyorsunuz. Biraz pahalıdır ama Lovato'yu öneririm.

kemalcardak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mocan otogaz nerde.
Google Mocan otogaz yazı cıkıyor.Gidin ve görün ilgiyi, ben cumartesi arabaya lpg taktırdım.Şimdilik hiç bir sorun yok.

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncü abi var orada tam bir opel aşığı.. atisan'da yeri çok ilgilenecektir..

ufuk_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugun aracıma lpg taktırdım.atıker taktırmak ıcın gıtmıstım fakan atıker ıç anadolu bayı atikeri önermedi.süreklı arıza cıkartıyo dedı.lovato taktırdım gayet gusel oldu.çok sessiz çalısıyo.performans benzınden ıyı gıbı :) gaza ıstedıgın gıbı basıyosun on lıralık gazla bır suru gezdım.ne guzel bıseymıs lpg

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlısı olsun lovato tercih etmenize sevindim 1 yıldır kullanıyorum lovatoyu taktırdıktan sonra 59bin km geçtim okul sebebiyle , kesinlikle problemsiz ve benzinden daha iyi performans alabiliyorsunuz tekrar hayırlısı olsun.

ufuk_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesekkur ederım sagolum.bugun arabayı gazla kullandım 70le falan 5inci vitesle gıderken gazdan ayagımı cekıp tekrar bıraz hızlı bastıgımda araba bıraz vuruntu yapıyo.sızdede boyle bı sorun varmı?usta 1-2 hafta kullan olmazsa nozzle ları degıdtırelım dedı.bıde sankı bana cekıs falan dustu gıbı gelıyo.usta psıkolojık dedı ama.bakalım

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesekkur ederım sagolum.bugun arabayı gazla kullandım 70le falan 5inci vitesle gıderken gazdan ayagımı cekıp tekrar bıraz hızlı bastıgımda araba bıraz vuruntu yapıyo.sızdede boyle bı sorun varmı?usta 1-2 hafta kullan olmazsa nozzle ları degıdtırelım dedı.bıde sankı bana cekıs falan dustu gıbı gelıyo.usta psıkolojık dedı ama.bakalım
çekiş mutlaka düşer. çekişinin arttığı yalan. ben çekişi artmış bır araba gormedim, tecrube etmedim. benim araba da da çekiş düştü. son hız nedense oynamadı. gerçı son hız denemedım ama 180 190 çok net goruyorum ıstedıgım an. bu da bana yeterlı. otomatik vites olduğu ıcın rampalarda sorun yaşıyorum. 90 la seyrederken rampaya gelınce bayılabılıyor. eskıden benzınde bayılmaz devam ederdi. şimdi gaza epey abanmam gerekıyor. hatta vıtes kuculttugu oluyor hız 75-80 lere kdr duşunce, tabi eskiden benzınde hızı duşurtmez ufak bır gaza dokunuşla devam ederdim benzinde. lpg de gaza basıp vites kucultunce (otomatik arabada kickdown denir) tabi o zaman ok gibi fırlıyor. sevıyorum lpg yi 1-2 litre fazla yaksada lıtre bazında bana 30% kesin tasarruf ettiriyor cuzdanımdan

Son düzenleme: