Corsamı sattım

ahmet28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar corsamı sattım bir chevrolet cruze almaya karar verdim 2011 chevrolet 1.6ls plus arıyorum çevrenizde temiz bildiğiniz satılık araç var mı

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Her iki tarafa da hayırlı olsun. Aradığın 2010 Cruze LT modeli bir tanıdıkta var. Dost tavsiye si istersen bende zamanında Cruze düşünen birisi olarak söyleyebilirim ki almak mantıklı değil. Türkiye'den çekiliyor olması ileride başınıza her yönden dert açabilir. İlle de Cruze derseniz gidip sıfır km alın derim.

multicdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
türkiyeden çekiliyor olması beni de almaktan vazgeçirdi bana sorarsanız da ben rapid derim

saygılarımla mltcdt

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
0 Cruze su an bulunacagini sanmiyorum. Ben de cekilmeden dolayi Kalosumu satip Corsa aldim. Bi de corsa'dan sonra cruze'un yakiti size sıkca bu araba ne yakiyor dedirtebilir.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

KARLIDAG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cruze tıp olarak yakısıklı olsada alınası bır arac degıl. Cevremde ne kadar kullanan varsa hepsı bellı donemlerde aracı elınden cıkardı. Zaten forumlarında da bu aracı tavsıye etmeyenlerı gordum.

ahmet28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar fiyatı gayet uygun neredeyse 2007 bos corsa fiyatına 2012 cruze full araç alabiliyorum evet corsa az yakıyordu çok geziyordum biraz fazla yakacağının farkındayım az gezerim tüple ne kadar yakabilir ki zaten hep yaksa 50 kuruş yaksın kartal bile yakıyor o kadar der geçerim milletimiz bu durumlarda biraz evhamlı adamlar çekildi araba elimizde kalacak diye hemen satmaya çalısıyorlar ne yapsın adamlarda haklı gören hemen ooo araba elinde patladı ha gibisinden laflar edince insan soğuyor tabi ama benim için bunlar sorun değil şayet 10 yıl arabaya opel bakacak zaten internet diye bir sey var oradada parçalar mevcut ağır kazalara karşı bide kasko yaptın mı bi sıkıntı göremiyorum

ahmet28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bide motor ve aktarma parçalarının çoğu astraymış zaten

ahmet28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya 12 tane favori listesi yaptım 2 günde 9 u satılmış bide satmıyor diyorlar

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya 12 tane favori listesi yaptım 2 günde 9 u satılmış bide satmıyor diyorlar
Aracimi aldigim galericiye sormustum satilmiyor diye bisey yok bi kisim onu takinti yapti elinden cikariyor bunu degerlendiren de ucuza boyle mis gibi arabalar aliyor demisti. Chevrolet forumunda da hala gezinirim, hic oyle buyuk bi sorun okumadim cruze icin

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk