Corsada direksiyon sorunu olanlar müjdeeeee

Sunseeker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu iş kaça mal oluyor tam olarak bilen var mı?

send111

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ACİL arkadaşlar ankarada bu direksiyon kutusunu tamir eden iyi bir adres versenız bana bugun yaptırmayı düşünüyorum

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
amarikayı yeniden keşfetmişler.ama şunu bilin opel asla direksiyon kutusu tamir kiti çıkarmaz.çıkarmadıda.herkesin kendine göre tedarik yolları var.lütfen orjinal parça diye fazla inanmayın bence.çünkü artık direksiyon kutusuna burç yapmayan kalmadı.opel servisleri dışındaki herkes yapıyor.ama kalitesi değişiyor tabiki.ama orjinal tamir kiti yok.....

cabbar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu hafta her corsa c sahibinin yaşadığı gibi benimde direksiyondan gelen o kabus ses başladı, önce yetkili servise götürdüm bahsedilen tamir setini(burc) 250 YTL ye malolacağından bahsettiler, ardından fiyat ve fikir almak için opel özel servise götürdüm direksiyonu tamire vererek sorunu çözeceklerini ve bana maliyetinin 190 ytl olacağını söyleyince bende 50-60 daha fazla verip yetkili servise karar kıldım, bazı arkadaşlar 100 ytl gibi rakamlardan bahsetmişler 250 ytl çok mu acaba, fikirleriniz nelerdir...

Auxera

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gedizlerde sordum bakim sirasinda %25 indirimle 200 civarinda masrafi oldugunu soylediler

Bu hafta her corsa c sahibinin yaşadığı gibi benimde direksiyondan gelen o kabus ses başladı, önce yetkili servise götürdüm bahsedilen tamir setini(burc) 250 YTL ye malolacağından bahsettiler, ardından fiyat ve fikir almak için opel özel servise götürdüm direksiyonu tamire vererek sorunu çözeceklerini ve bana maliyetinin 190 ytl olacağını söyleyince bende 50-60 daha fazla verip yetkili servise karar kıldım, bazı arkadaşlar 100 ytl gibi rakamlardan bahsetmişler 250 ytl çok mu acaba, fikirleriniz nelerdir...

loopus058

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşlar bir adres telefon verirseniz burçlardan alacağım selamlar

dely

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben 2.el aldım eleman yaptırmış olsaki bende öle bi problem yok... ( yada çıkmadı bi o eksikti )