CoRsA TEAM

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaynak,onarım, darbe vs anlaşılır da ısıtılmalı olayını biraz açabilir miyiz:confused:

Jantlar derin çukurlara girdiğinde eğilmeler meydana geliyor, bunları ısıtarak işlemden geçiriyorlar, özellikle çin malı ve benzeri jantlarda bu olay pek sağlıklı sonuç vermiyor. Kırılma ve çatlama sorunları genelde ısıtılarak işlemden sonra meydana geliyor.

KuDu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yenısını taktırınca yın e 5 6 ay sonra tekrar baslıycak yanı 260 tl cope gıdıcek :S

banada kutudan dediler gittim kutu aldım taktık aynı sorun devam meğer mafsalda sıkıntı varmış mafsalı güzelce sıktık boşluğunu aldık süper oldu :)

coilde var iyice basık hiç bir sıkıntım yok :) mutlaka mafsala bak derim

yeni kutuyu boşuna alıp takmış oldum evde yedek var şimdi :D

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
banada kutudan dediler gittim kutu aldım taktık aynı sorun devam meğer mafsalda sıkıntı varmış mafsalı güzelce sıktık boşluğunu aldık süper oldu :)

coilde var iyice basık hiç bir sıkıntım yok :) mutlaka mafsala bak derim

yeni kutuyu boşuna alıp takmış oldum evde yedek var şimdi :D

kudret bu mafsal dediğin yer tam olarak nerede? yoksa bu fren pedalı ile debriyaj pedalı arasından geçen dreksiyon çubuğunun üzerindeki vidadan mı bahsediyorsun?eger ondan bahsediyorsan çok sıkınca direksiyon ağırlaşıyor virajlarda kendini toplama özelliğini kaybediyor diyorlar.senin araçtaki durum nasıl? birde coillerden memnunmusun bayağıdır kullanıyorsun bi sıkıntı çıkartmadılar dimi dip basıkta falan?