CoRsA TEAM

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun İyi günlerde kullanman dileğiyle araç forumun nadide parçalarından biriydi neyse ki yabancıya gitmemiş...

sağolasın abi allah daha güzelini sana nasip etsin.
arabayı verdik ama daha ilk günden sorun çıkarmış.
teyp kendi kendine açılıp sabah kadar çalışmış 2 gün.
en son dün de aküyü bitirmiş. teybe aux yaptırmıştım ondan şüphelendim ama nette araştırınca cd30 mp3 lerin bazen böyle sorunlar çıkardığı oluyormuş. ben de 1-2 defa yapmıştı ama akü bitirme noktasına gelmemiştik. bacanakta patladı. teybi sök yaptırana kadar dedim. bu arada araç şimdi bursada eğer 34 vp 6228 görürsen işte o benim arabam hala :). henüz devir işlemlerini yapmadık.

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracı yakınınıza satmışınız gerçi ama, ne kadara verdiniz acaba, birkaç aya kadar bende aracımı CDTI bir Cosmo yada Enjoy ile değiştirmeyi düşünüyorumda?

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağolasın abi allah daha güzelini sana nasip etsin.
arabayı verdik ama daha ilk günden sorun çıkarmış.
teyp kendi kendine açılıp sabah kadar çalışmış 2 gün.
en son dün de aküyü bitirmiş. teybe aux yaptırmıştım ondan şüphelendim ama nette araştırınca cd30 mp3 lerin bazen böyle sorunlar çıkardığı oluyormuş. ben de 1-2 defa yapmıştı ama akü bitirme noktasına gelmemiştik. bacanakta patladı. teybi sök yaptırana kadar dedim. bu arada araç şimdi bursada eğer 34 vp 6228 görürsen işte o benim arabam hala :). henüz devir işlemlerini yapmadık.

Görürsem çeviririm.. :) Gerçi araç bursalı olacaksa mecbur 16 olacak..
Bizde senin gibi Tolganın Cosmo'yu zonguldaktan almıştık.Sonrasında 67 plaka muhabbetine Ali'ylede (falcon) bu vesileyle tanışmıştık..
Senin ilanada denk gelmiştim sahibinden de yazdığın fiyattan mı verdin bacanağa :p

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Görürsem çeviririm.. :) Gerçi araç bursalı olacaksa mecbur 16 olacak..
Bizde senin gibi Tolganın Cosmo'yu zonguldaktan almıştık.Sonrasında 67 plaka muhabbetine Ali'ylede (falcon) bu vesileyle tanışmıştık..
Senin ilanada denk gelmiştim sahibinden de yazdığın fiyattan mı verdin bacanağa :p

Ah bu Ali yok mu herkese Zonguldaktan araba aldırdı desene :)
valla abi hangi dönemdeki fiyatı gördün bilmiyorum ama ben 22 ye verdim gitti. hem aralık kampanyasından yararlanmak için hem de bacanağım olduğu için bu fiyata verdim. kurban bayramından önce ilan 24,5 iken 23,5 vermişlerdi arabaya ama o dönem araba çok lazımdı vermedim. geçen hafta da ilan 22.750 iken 22.500 veren oldu 500 tl için bacanağı üzmek istemedim.

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
akrabayı üzmek olmaz tabi :) bende eski M3 ümü kuzenime 4bin tl zararına satmıştım. aldı 5-6 ay kullandı 7bintl karlı sattı :D:D

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ah bu Ali yok mu herkese Zonguldaktan araba aldırdı desene :)
valla abi hangi dönemdeki fiyatı gördün bilmiyorum ama ben 22 ye verdim gitti. hem aralık kampanyasından yararlanmak için hem de bacanağım olduğu için bu fiyata verdim. kurban bayramından önce ilan 24,5 iken 23,5 vermişlerdi arabaya ama o dönem araba çok lazımdı vermedim. geçen hafta da ilan 22.750 iken 22.500 veren oldu 500 tl için bacanağı üzmek istemedim.

akraba olunca 3'ün 5'in kıymeti kalmıyor ..Hayırlı olsun tekrar..
2005 cdti cosmo bulunmaz hint kumaşı :)
2005 te en azından dizeli var benzinli hiç gelmemiş o sene..
2006 yı söylemeye gerek yok zaten

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
YAVUZ arabayı sattın mı yoksa ????

hayırlı olsun kardeşim hemen zonguldak karabükten sana bir corsa bakalım hemen:)

şimdi gördüm kia almışsın güzel bir araç ama corsa team den öyle kolay kolay ayrılmak yok

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoş geldin 2013

:bir:YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN :bir:

301220121030048715978_4.jpg

2012 :bir: =:rakir:2013:rakir:

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et