CoRsA TEAM

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
99 liraya eko bakım paketini de kaldırmışlar çok uzuldum. bir çok opel ozel servisi 150 160 lıraya periyodık bakım yapıyor bilginize. ayrıca bir çok benzincide yag alırsanız değişim ücretsiz. yag ve mazot fıltresını de yanınızda goturun 20 lıra bahsıs verın onu da yaparlar. bu sekilde bakımı 100-120 lıraya halletmış olursunuz. polen ve havayı kendınız takarsınız. yavuz abı bunu senın ıcın yazdım bende burdayım :)

35emrah35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam forum corsamı sattım 18500 bütçem var ama adam akıllı araç yok ne tavsiye edersiniz

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
99 liraya eko bakım paketini de kaldırmışlar çok uzuldum. bir çok opel ozel servisi 150 160 lıraya periyodık bakım yapıyor bilginize. ayrıca bir çok benzincide yag alırsanız değişim ücretsiz. yag ve mazot fıltresını de yanınızda goturun 20 lıra bahsıs verın onu da yaparlar. bu sekilde bakımı 100-120 lıraya halletmış olursunuz. polen ve havayı kendınız takarsınız. yavuz abı bunu senın ıcın yazdım bende burdayım :)

aynen Melih. geçen sene ondan yaptırmıştım ben de. bakalım bu sene ne isterlerse bayılacaz servise. dışarda yaptırmak istemiyorum. serviste kaydı olsun diye. zaten şimdi ne bütçe var ne zzaman. 2012 bekle bizi geliyoruz corsayla :)

35emrah35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yavuz aracın bagajı değişmiş sol taraf boyalı ve volantta ve baskı balata da sıkıntı vardı ondan dolayı 17500 e verdim şuan bütçem 18500 ama sedan agırlıklı düşünüyorum bu arada piyasa coşmuş durumda bayram sonrası normale döner inşallah

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu-otomobilden-sag-cikti-2_93580_b.jpg

Antalya'da 29 yaşındaki Aşkın Akkavak, geçirdiği trafik kazası sonucu hurda yığınına dönen otomobilden trafik polisleri tarafından sağ çıkarıldı.

bu-otomobilden-sag-cikti-2_38569_b.jpg

Kazayı görüp araçlardan inen bazı sürücüler trafiği tehlikeye düşürürken, bazılarının da ellerindeki cep telefonlarıyla hurdaya dönen otomobilin fotoğraflarını çekmeye çalıştığı görüldü.

bu-otomobilden-sag-cikti-2_87061_b.jpg

Polisin, "Neden çekiyorsunuz? Ne işinize yarayacak?" sorusuna ise bir vatandaşın, "Hatıra olsun" diyerek cevap vermesi dikkat çekti.

bu-otomobilden-sag-cikti-2_97329_b.jpg

batum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ALLAH c.c korusun bu araban sağ çıkanın iyibir hayrı varmışki bağışlanmış sevdiklerine.

araç kullanıyoruz sık sık azda olsa sadaka verelim "sadaka belayı def eder" hadisi şerif.

korayhayirli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben geldim tekrar :)
uzun zamandır araştırıyorum ama sağlıklı bir bilgi malesef bulamadım :s İllaki buralarda da yazılmış çizilmiştir zamanında eğer öyleyse kusuruma bakmayın..

cd çalar araştırıyorum, teyp yuvasıyla birlikte.. pioneerlerde modelinin sonu "00" ile bitenlerin orijinal teyp olduğunu duydum ve yalnızca bunlar direksiyondan kumandaya uyumlu oluyormuş diye okumuştum.. doğru mudur ve doğru ise ne gibi bir işlem yapmak gerekiyor direksiyondan kumanda ile kullanabilmek için?