Corsa Jant Ebatları

aRiFs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu konular çok defalar konuşuldu. Koydoğun fotoğraftaki jantlar 5 bijonlu. Bunu 4*100 bijonlusunu alırsan bir problem yaşamazsın. adamlar zaten yardım için bize yazın demişler niye buraya ekstra konu açam gereğini duydunuz onuda anlamadım ya neyse.

Ahmet Altınçubuk

aRiFs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu konular çok defalar konuşuldu. Koydoğun fotoğraftaki jantlar 5 bijonlu. Bunu 4*100 bijonlusunu alırsan bir problem yaşamazsın. adamlar zaten yardım için bize yazın demişler niye buraya ekstra konu açam gereğini duydunuz onuda anlamadım ya neyse.

Ahmet Altınçubuk

Hocam bu küçük bir ürün değil ki alıp geçeyim. Buraya sorarak emin olmak istedim.

Ayrıca sorumdai detayı atlamıssın sanırım ;

Bildiğime göre 5.5 fakat burda 6.0 verilmiş. Herhangi bir sorun yaratır mı ? demiştim.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta ya 14 jantı takıp napcaksın bırak orjınal kalsın daha ıyı yanı en az bı 15 takcaksın kı bnece o bıle ufak 16 super duruyor bıseye benzesın verdıgın paraya degsın yanı.

aRiFs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta ya 14 jantı takıp napcaksın bırak orjınal kalsın daha ıyı yanı en az bı 15 takcaksın kı bnece o bıle ufak 16 super duruyor bıseye benzesın verdıgın paraya degsın yanı.

Forumdan bir üye pm göndermiş bakalım anlaşabilirsek alacağım 15'' :)