(corsa eco flex CDTI ) vs (vw polo TDI)

SİZDE HANGİSİ ?

• OPEL CORSA ECO FLEX 1.3 CDTİ 95 HP

Oy: 30 57.7%
  • VW POLO TDI 1.6 TDI 90 HP

Oy: 22 42.3%

• Kullanılan toplam oy
    52
  • Anket kapatılmış .

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bencede astra classic III

cihanaltindis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabıkı astra classıc bende onu kullanıyorum fakat arkadasımız polo yada corsa dıyor ıse sanırım buyuklukle ılgılı sıkıntısı var ve o kasada acıkcası corsa daha ıyı nedenıne gelınce arkadaslar bende 1.3 kullanıyorum hıc de aracın motorunun gucsuz kaldıgını sanmıyorum ayrıca bır arkadasım buyuk kaza gecırdı corsa ıle hıcbırsey olmadı cocuga o yusden corsaya guvenıyorum fakat polo nun malzeme kalıtesı gercekten opellerden genel olarak daha ıyı ama vergı avantajı da onemlı cok az bır fark olsada corsa daha az yakıyor dıye bılıyorum. . .

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence bu fiyata astra classic 1.3 cdti 90 hp alınır corsa ve polo ile arasında 1250 tl oynuyor.

hocam astra classic 3 bayilerde yok aylarca bekletiriz diyorlar. ve astra classic 3 ü bende düşündüm ama fiyatı abartı bence 40 bin TL ye yakın bi rakam veriyorlar.

tolga gümüştekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vergi avantaji ve en önemlisi tanidiğim bir araba, neresinden sorun çikar nasil çözülür,
bu nedenlerden corsa,

opelimiseviyorum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polo fark atabilir

arkadaşlar corsam var ama polonun 1.6 tdisini tanıdığım aldı araba 90 sabitle 100km de 2.5-3 litre arası yakıyor. inanılmaz ama gerçek ve ş.içinde corsanın düşük hacmi doğal olarak çok yakıyor, polonun ise 1.6 motoru full depo ile ş.içinde 1000kmyi rahat geçiyor. bu nedenle polo derim.

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam astra classic 3 bayilerde yok aylarca bekletiriz diyorlar. ve astra classic 3 ü bende düşündüm ama fiyatı abartı bence 40 bin TL ye yakın bi rakam veriyorlar.

astra classic III için fiyatı abartı demişsiniz ama katılamıyorum malesef. astra bi üst segmentte daha geniş daha oturaklı ve kendini kanıtlamış bir araç. corsa 1.3 cdti 95hp color edition 40.428 tl, astra classic III hb 1.3 cdti 90hp konfor paketli 39.804tl sizce hangisi abartı???

yeni bi araç aldınız mı bilmiyorum ama almadıysanız bence bu verileri yeniden gözden geçirin derim. hayırlısıyla gönlünüzden geçeni almanız dileğiyle

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra classic III için fiyatı abartı demişsiniz ama katılamıyorum malesef. astra bi üst segmentte daha geniş daha oturaklı ve kendini kanıtlamış bir araç. corsa 1.3 cdti 95hp color edition 40.428 tl, astra classic III hb 1.3 cdti 90hp konfor paketli 39.804tl sizce hangisi abartı???

yeni bi araç aldınız mı bilmiyorum ama almadıysanız bence bu verileri yeniden gözden geçirin derim. hayırlısıyla gönlünüzden geçeni almanız dileğiyle

hocam haklısın ama aralık ayında arkadaşım classic 3 altı ve 34 bin TL ödedi , yeni yılda 6 bin TL zam yedi araç , bu çok zoruma gitti.

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yalnız astra kasa değiştirdi... üstüne yeni kasası çıkmış olan bi aracın sıfırını alırken 2 kez düşünmeli bence....

cihanaltindis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada arkadaslar karsılastırma yaparken aracların bır depoyla ne kadar gıttıgıne bakmadan deponun kac lıtre olduguna bakmayı unutmayalım :)