Corsa d tavan lambası

Falan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
bazı araçlar led takınca elektriği kesiyor

turan58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel astra h modellerde biraz sorun yaratabiliyor . ic aydinlatmayi tamamini led taktim kaldirmadi sigorta attiriyordu hep on kismi led arka kismi xenon efekt olanlardan taktim anca yeterli oldu .

Falan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel astra h modellerde biraz sorun yaratabiliyor . ic aydinlatmayi tamamini led taktim kaldirmadi sigorta attiriyordu hep on kismi led arka kismi xenon efekt olanlardan taktim anca yeterli oldu .

Yani bu led'i takarsam sorun olurmu? Bilgisi olan birileri yokmu acaba? Oraya sīgarmi acaba? Bosu bosuna 25 tl vermeyelim ark lar..

simendifer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazık kardeşim o lamba için 25 tl elektrikciden vitrinlerde kullanılan led şerit al 3 tanesi bir lamba olur makas işareti yerinden kes para bile almazlar tanıdıksa eger elektrikci sen 3erden 6 adet al bir şeritte arkası yapışkanlıdır onların slikonlusu olursa daha iyi patlak bir amplun üzerine yapıştır veya bir kursun kalem veya ona benzer bir boru veya tukenmez kalem üzerine yapıştır uclarını lehimle yerine sıgacak şekilde tak yerine olsun bitsin formda araştır kapı altı led döşeme diye sana fikir verir ben arabayı komle döşedim uygun yerlerini hiç bir sorun yaşamadım

not: led lerin özelliği ısı yaymaz diğer ampuller gibi

Falan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazık kardeşim o lamba için 25 tl elektrikciden vitrinlerde kullanılan led şerit al 3 tanesi bir lamba olur makas işareti yerinden kes para bile almazlar tanıdıksa eger elektrikci sen 3erden 6 adet al bir şeritte arkası yapışkanlıdır onların slikonlusu olursa daha iyi patlak bir amplun üzerine yapıştır veya bir kursun kalem veya ona benzer bir boru veya tukenmez kalem üzerine yapıştır uclarını lehimle yerine sıgacak şekilde tak yerine olsun bitsin formda araştır kapı altı led döşeme diye sana fikir verir ben arabayı komle döşedim uygun yerlerini hiç bir sorun yaşamadım

not: led lerin özelliği ısı yaymaz diğer ampuller gibi

Tavsiye icin cok tesekkur ederim. Bahsettiginiz forumu okudum ama malesef onu yapabilecek teknik bilgiye sahip degilim. Birde aracımın ustunde yapilan degisiklikleri aslina sadik kalarak yapma prensibine sahibim.. sizce bu link teki led ampul sıkıntı yaratırmı?

simendifer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaratmaz
gönül rahatlıgı ile takabilirsin
göreceksin ampul hiç ısınmayacak