Corsa d sport modıfıye degısıklık yorum lutfen :-)

volkanres

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vn9s0.png

vn9u3.jpg

vnb0l.png

volkanres

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Camurluklar genisletilip 295-35-18 genis firelli lastik
4 cikisli eksoz
Difroz de kirmizi lip
Hks sticker
Bugunde spor yaylar takilicak 5cm basinca bitiyor
1.3cdti 103 hp

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O ölçüde lastiklerle ıslak zeminde yol tutuşunuz tam anlamıyla berbat olur. Yanlış anlamayın ama bindiğin araç Corsa ve o genişlikteki lastikler çok komik görünecek.

diğer bir eleştirim de 4 çıkış işi. Dediğim gibi araç corsa sport. Yani altınızda ahım şahım bir güç yokken arka o kadar egzost çıkışı eklemek şık bir tercih değil.

Bu iş zevk meselesi tabii ama aracın üzerine ne varsa takıp uygulamaktansa çok daha basit şeylerle daha güzel, şık ve kaliteli bir görünüm elde edilebilir. Yerinizde olsam o stickerları da sökerdim.

Bence 5lik yaylar, güzel bir jant ve amerikan sinyaller ile aracınız daha albenili olur. İlla hırçın görünsün istiyorsanız Corsa OPC body kit alın derim.

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
295 mi :eek::eek::eek:

tavan raylarından kurtulmanız cok iyi olmus difüzör ve egsozlarda yakışmış.. ön lastikler dönüyormu :D

volkanres

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
295 mi :eek::eek::eek:

tavan raylarından kurtulmanız cok iyi olmus difüzör ve egsozlarda yakışmış.. ön lastikler dönüyormu :D
Kurtul dedinizya kurtuldum sizimi kiricam :)
Arkadaslar genis lastik sadece arkada var onler 215- 35 -18 arkalar 295 33 18 ve icerden bazi islemler var camurlukta cok genisletildigi icin buyuk lastik komik durmuyor cok yakisiyor inanin ve islak zeminde berbat demissinizya kesinlikle ole bisi yok bemim genisi sevmemin tek sebebi inanilmaz makas atiyorum oyuzden kendi orj lastikleriyle 80 km hizla makas attigimda bazen savruluyodu tutmuyodu yolu ama bu lastiklerle yeminle 130 150 km hizla makasa giriyorum zink die yolu tutuyor iste olay budur,, islak zemindede savurma olayi yok asil dha bugun e5 te yerler islak 120 yle makas ata ata gelldim bostan ciya :)

volkanres

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 eksoz olayida sole sag ikisi bagli degil goruntu amaclii sadece :)

volkanres

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O ölçüde lastiklerle ıslak zeminde yol tutuşunuz tam anlamıyla berbat olur. Yanlış anlamayın ama bindiğin araç Corsa ve o genişlikteki lastikler çok komik görünecek.

diğer bir eleştirim de 4 çıkış işi. Dediğim gibi araç corsa sport. Yani altınızda ahım şahım bir güç yokken arka o kadar egzost çıkışı eklemek şık bir tercih değil.

Bu iş zevk meselesi tabii ama aracın üzerine ne varsa takıp uygulamaktansa çok daha basit şeylerle daha güzel, şık ve kaliteli bir görünüm elde edilebilir. Yerinizde olsam o stickerları da sökerdim.

Bence 5lik yaylar, güzel bir jant ve amerikan sinyaller ile aracınız daha albenili olur. İlla hırçın görünsün istiyorsanız Corsa OPC body kit alın derim.
Bide herkez ayni tip modifiye yapiyoya hoslanmiyorum pek sadelikten acikcasi. Jant koyuyolar amerkan park bide marspiyer sonra modifiye diyolar :) avrupada cogu modifiye tarzi corsa d de ozellikle benim yaptigim gibi orj disi ozel yapim farkli calismalar. Ben zaten onlardan esinlendim cogunu genis lastik olayi ozellikle,, genisligini iceri verdirdigim icin disarida tasmadigi icin goruntu cok hos oluyo. Seri araclar yazilimla..

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arabaya kısa ve öz yapılacaklar belli... Direk olarak stickerlardan kurtulun... jantları çıkartıp orjinal sport jantı ve 5 cm H&R yay kullanın. arabanız sadece ve gerçekten şık görüntüye kavuşsun.

volkanres

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arabaya kısa ve öz yapılacaklar belli... Direk olarak stickerlardan kurtulun... jantları çıkartıp orjinal sport jantı ve 5 cm H&R yay kullanın. arabanız sadece ve gerçekten şık görüntüye kavuşsun.
Naaptin haci ya :) direk sade binelim ozaman ne anladik :)