corsa d sağ arkadan gelen lok lok ses

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu gibi durumlarda kesin çözüm yetkili servistir.Dışarda birkaç yere gösterip fazla para ve kurcalatmak yerine servis nokta atışı yaparak kesin sonuca ulaşmak zorundadir.Şimdi servis çok pahalı diyeceksiniz lakin yaptığınız harcama servisten daha pahalıya geliyor.

Opelde nokta atışı yapacak servıs- servıs elemanı =??

SİZ YENİSİNİZ GALİBA...

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Bagaj kapağı nasıl esnemiş kazası var mı aracın yada aşırı düzeyde ses sistemi bagajın kilidi bozuk olsa sesli uyarı verir

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tam uzun uzun cevap yaziyordum ki sizi baska bir konudan tanidim , tamam corsaniz dunyanin en iyi arabasi , opelde dunyanin en iyi markasi (he deyin arkadaslar)

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırdır birader neyin lafını yapıyorsun? Ben böyle bir iddada bulunuyorum.Aksini bile idda ettiğim durumlar olmuştur..Bura opel in forumu hepimiz aracımizin kusursuz ve yıllarca sorunuz şekilde kullanmak için öneri ve yöntemler paylaşıyoruz.Hepimizin aracı kendimize göre en iyidir ki gökten inme para ile almıyoruz.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birader? Bakin simdi burasi bir forum sitesidir sizinde soylediginiz gibi burada arabalarimizin sorunlarini yazip cozumler bulmaya calisiyoruz , bir onceki konumuzda herkesin hemfikir oldugu kronik corsa D problemlerinden bahsederken siz aradan cikintilik yapip konunun resmen onune tas koydunuz ve farkettiyseniz o gunden beri o baslikta hicbisey paylasilmiyor ve buna sebep olan kisi sizsiniz .... Acikca en iyi arabam benimki en super araba benim aldigim araba , bozulmaz , benim aldigim arabanin servisi sahanedir gibi ergence tavirlari birakmadiginiz surece surekli bir tas olacaksiniz... 2003 yilindan bu yana opelciyiz (babamin arabasi) o zamanlar babamin meslegi dolayisiyla (tayin olaylarindan sanayide tanidigimiz olamiyordu) mecburen opel servislerinde surtulduk , gozluklerinizi cikarip o bekleme odalarina derinlemesine objektif olarak baktinizmi bilmiyorum fakat farkeden tek kisi ben degilimdir , o bekleme odalarinda hep mutsuz yuzler vardir , opel servislerine fazla isimiz dusmemesine ragmen hep husran ile karsilastik , sanayide 20 tl ye yapilacak disk tornalama isini butun alt takimi degistirdiler bunun kaniti elimizde mevcuttur , katalizor tikanmasi problemini izmirde opel servisi motor acalim 3.000 tl yi asabilir sorununuz dediler . Ama sanayide kat dagildigini ogrendim 100 tl ye hallettiler . Sifir arabaya (euro5 motor) ilk bakiminda 10-40 yag koyan opel yetkili servisleri var biraz arastirsaniz , azicik isiniz dusse migdeniz bulanir zaten . Burada arkadasa yardimci olmaya ve duzgun yonlendirmeye calisiyoruz , arkadas bildiginden opel servisini zaten tercih etmemis , daha fazla konsmaya gerek yok . Yarin arabanizi degistirdiginizde bu kez bu yorumlari (cikintiliklari) bir baska forumda , bir baska kullaniciya yapacaksiniz , o yuzden fazla takilmayalim boyle seylere.

Son düzenleme:

tayfunozkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada sorunu kendim buldum problem arka amortisör toz körüğünde çıktı elimle oynadım. Nedense boştaydı sünger sıkıştırdım. Ses kesildi

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bak birader ben "benim arabam sahabedir bozulmaz diye "hiçbir kelime kullanmadım ergenlik yaşını geçerli bir hayli oldu dikkat edersen atip tutmayalim.Ben araç problemlerinden bahsettigimzz kadar çözüm yollarinida bulmaya çalışıyoruz ki ayrıca senden söz istycek değilim fikir vermek için, arkadaşin caresizligine yardimci olacak sekilde konuştugum ortada ne servis nede başka yerden faydam bulunmuyor söylediğim fikir ister uygular ister uygulanmaz bu kişinin kendi kararıdir.Dediğim zaten Uçuk bir fikir değildi.Fazlasıyla konuştuk bu konuda daha fazla konuşmak istemiyorum.Eğer hatam yanlış anlasilma var ise arkadaşlarimdan Özür dilerim

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bu arada sorunu kendim buldum problem arka amortisör toz körüğünde çıktı elimle oynadım. Nedense boştaydı sünger sıkıştırdım. Ses kesildi

İlk sayfada sormuştum, aynı sorunu bende yaşamıştım.