Corsa d sabah calismasinda gelen sesler

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam pardon Kulaklık takinca anladım farkli li bi ses daha varmış. Pek zor bisi gözükmüyor yorumlara göre kendin dahi halledebilirsn sanirm
Yarin bi bakayim yerini bulabilirsem hallederim heralde. Yalitim malzemesi falan kullaniyorlarmis

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yarin bi bakayim yerini bulabilirsem hallederim heralde. Yalitim malzemesi falan kullaniyorlarmis

Bende haftasonu servise gidicem o zaman keçeyi sorucam opel card a indirm varmış belki ucuza verirler :)

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cit cit a çözüm yok motorun huyu belki bi nebze çözüm kaput kecesi bunu ucuz yollu aldık mi hersy 4 /4 luk olur:rolleyes: Yarın servisini arayip sorcam fiyati veya olup olmadigini paylaşırim

Çıt çıt sesi için biraz araştırma yapmıştım yazmaya da çok fırsatım olmadı, subap gibi parçalardan gelebileceği gibi depo havalandırma valfinden de söz edilmiş. Tabi iyice araştırıp sesin kaynağını da bulmak gerek :)

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çıt çıt sesi için biraz araştırma yapmıştım yazmaya da çok fırsatım olmadı, subap gibi parçalardan gelebileceği gibi depo havalandırma valfinden de söz edilmiş. Tabi iyice araştırıp sesin kaynağını da bulmak gerek :)

Arkadaş bir önceki sayfada video paylasti depo havalandirma valfi sesi farklı yalnız dinlerken kulaklik tak yoksa pek belli olmuyor:)

ahmet28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu videoyu çekerken aracın kliması açık mıydı klimayı kapattığında aynı ses var mı

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu videoyu çekerken aracın kliması açık mıydı klimayı kapattığında aynı ses var mı
Klima kapaliydi. Ses rolantide hep var.

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rolantide depo havalandırma valfi aç kapa yapıyor olabilir devamlı. çıtçıt sesi çıkarır. astra j ve insignialarda olan bir sorun... servis normal olduğunu söylüyormuş...valf genelde emme manifoldu üzerinde...
Bu parca sanirim?

43f0d158827c6cb69f5d9bc94bea3707.jpg