CORSA D için yapılabilecek değişiklikler

alikabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.evdusum.com
valla arkadaşlar başım döndü. :)

Bir kaç fırın ekmek yemek lazım demek bunları öğrenmek için. bu sinyal ve silecek kollarını aynı anda çekme işi kontak anahtarı takılıyken mi yapılıyor.

alikabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.evdusum.com
yahu bu özellikleri kat ve katli opelde varki zaten.
siz hiç vectra elegance bindiniz mi ? c kasa. arabada donanım gırtlağına kadar vw belkide türkiyeye ömrü billah o donanımı getirmez...

ayrıca şu corsadaki özellikleri bir ben açamadım sanırım :D kumandadan 2 kere açma tuşuna basınca farlar falan nasıl yanıyor nerden aktif ediliyor. ?

iyi ya bu konuyu açmamızın nedi buydu işte varsa öğrenmek. Ayrıca araçlarımız Corsa olduğu için vectra ile kıyaslayamıyoruz. Corsa da var olupta servisçe kapalı gelen yada bilmediğimiz özellik varsa öğrenmek istemiştim. kaldıki sen de açamamışsın :D

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi ya bu konuyu açmamızın nedi buydu işte varsa öğrenmek. Ayrıca araçlarımız Corsa olduğu için vectra ile kıyaslayamıyoruz. Corsa da var olupta servisçe kapalı gelen yada bilmediğimiz özellik varsa öğrenmek istemiştim. kaldıki sen de açamamışsın :D
iyide bahsettikleriniz menuden falan açılmaz ki ?

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Buyrun kitapçık görüntüsü

Bir kaç yazıda gördüm, teyp sesinin kontrolü "speed dependent volume control (SDVC) " teyp menüsünden ayarlanıyor 1-2-3-4-5 gibi ayarı var. Bu menüden değil.

Akustik sinyal ses ayarı ile karıştırılmış olabilir.