Corsa d GSİ & Astra GTC 1.6 T Sport

Corsa d GSİ vs. Astra GTC 1.6 T Sport

• Kullanılan toplam oy
    25

34DN8697

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
normalde subablar eriyomuş ama vialle,teleflex,prins çözmüş olayı.

Ben hızlı araca tüp takma taraftarı değilim . Bunun kazasıda var allah korusun ne kadar kaçak anında gaz kessede yeni nesil lpg ler güvenemiyorum .

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben hızlı araca tüp takma taraftarı değilim . Bunun kazasıda var allah korusun ne kadar kaçak anında gaz kessede yeni nesil lpg ler güvenemiyorum .

Kardeşim senin hızlı araç mantığını çözemedim gitti yav :D İyi diyosun hoş diyosun da en nihayetinde 150 bg gsi. Benim şuan kullandığım vectradan sadece 14 bg fazla. Ben 230 yapsam sen 240 yapacan :D

34DN8697

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim senin hızlı araç mantığını çözemedim gitti yav :D İyi diyosun hoş diyosun da en nihayetinde 150 bg gsi. Benim şuan kullandığım vectradan sadece 14 bg fazla. Ben 230 yapsam sen 240 yapacan :D

Zamanında bir yakınım LPG li araç ile kaza geçirdi arkadan vurdular buna daha LPG nin yeni çıktığı zamanlar, ve araçtan tam çıkacakken tüp gümledi ve sonuç 1 cenaze :( . Onun için tüplü arabaya karşıyım .

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Zamanında bir yakınım LPG li araç ile kaza geçirdi arkadan vurdular buna daha LPG nin yeni çıktığı zamanlar, ve araçtan tam çıkacakken tüp gümledi ve sonuç 1 cenaze :( . Onun için tüplü arabaya karşıyım .

Haklısın kardeşim ne diyim. Benzin fiyatları da ortada. Benzinli binebilmem için motorun en fazla 1.2 olması lazım. Bu arada başın sağolsun.

TanerErbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben hızlı araca tüp takma taraftarı değilim . .

aynen katiliyorum

Hizli arac elbbette daha fazla yakicaktik, para cokomel egrisi

eger yakiti düsünüyorsan git Corsa D 1,3 dizel sport al, onu ciplersin ve güzel sonuclar alirsin.

GSI, GTI, VTS vs vs gibi araclari alip, Tüp takip mundar etmeyin

heleki Turbolu araclara hic düsünmeyin derim. en ufak sorunda, basiniza acicagi masraflari düsünün

birde normal kullanimda Turbolu araclar, diger normal araclara göre ayni veya hatta daha az yakicaktir, cünkü torku fazla