Corsa D Color Edition

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınızı canlı canlı görünce konusu olduğu aklıma geldi.. Biraz geç olacak ama hayırlı olsun. Yalnız ön tampon eki sis farlarının yanındaki bağlantı yerleri rötuşlanmış gibi gördüm sanki.. Haricen aracınız çok güzel, maaşallah..
Kusura bakmayin telefonum servisteydi bilgisayardan da pek giremedim foruma; tesekkur ederim. Onceki sahibi onden kaldirima oturtmus on eki, o dediginiz kisimlar cizikti bi de silikon lekesi vardi ondan dolayi silikonun uzeri boyaninca boya belli oluyor maalesef. Bu arada nerde gordunuz :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Çeşme'de bir otelde gördüm.. :) Oteldeki tek gri Corsa'da bizimdi..

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tcoban

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geç de olsa hayırlı olsun. bu color edition da özellik olarak neler var tavan açılır tavan ondan dolayı mı color ed. oluyor

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çeşme'de bir otelde gördüm.. :) Oteldeki tek gri Corsa'da bizimdi..

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben de hep otoparkta bakiyordum corsalara gormustum aracinizi masallahi var :)
geç de olsa hayırlı olsun. bu color edition da özellik olarak neler var tavan açılır tavan ondan dolayı mı color ed. oluyor
Tesekkurler. Tavan acilir tavan degil fabrika cikisli siyah tavan yani color edition ozelligi yine. Ona ek olarak; karartmali stoplar, spor kirmizi dikisli koltuklar, spor pedallar, piano black orta konsol ve govde rengi havalandirma citalari oluyor.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi