corsa d chip tuning uygulayan?

Z20LEH

Vmax Performance
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaklaşık olarak aracınızdan 110 PS / 240NM güç ve tork alınabiliyor. Fiyat olarak 750TLdir.

Z20LEH

Vmax Performance
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazilimdan kaynaklanabilecek her türlü probleme garanti veriyoruz...

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya ben bi soru sormuştum cevap verilmedi benim lpgli corsam var 1.4 100 hp motoru stok halde chip atilabilirmi tüplü araçlarda chip oluyormu bir allahın kulu şuna cevap versin artık

Z20LEH

Vmax Performance
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya ben bi soru sormuştum cevap verilmedi benim lpgli corsam var 1.4 100 hp motoru stok halde chip atilabilirmi tüplü araçlarda chip oluyormu bir allahın kulu şuna cevap versin artık

selam,

tabikii olabilir. yazılım yaptırdıktan sonra tüp ayarcınıza gidip yeni remape göre ayar yaptırırsanız hiç bir problem olmadanda binersiniz.

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam,

tabikii olabilir. yazılım yaptırdıktan sonra tüp ayarcınıza gidip yeni remape göre ayar yaptırırsanız hiç bir problem olmadanda binersiniz.

Cevabınız için çok teşekkür ederim peki chip ile 100hp olan aracım kaç beygire çıkar birde ben aracımin hızlanmasindan memmun değilim kırmızı ışık draglarinda hep geride kalıyorum üstelik kaldığım arabalarda panelvan türü kangoo combo gibi bu beni çok sinirlendiriyor bundan dolayıdır artik yarış yapmıyorum sanırım bu durum arabamda turbo olmamasından kaynaklaniyor değil mi

bypolat

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Antalyada Yapan biri Var. 1.7 DTİ için dynoda 110 ps Güç Elde Edildi. Ama yakıt sarfiyatı Baya Arttı. YAklaşık 750 TL maliyeti

hubschman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,
1.2 motor hacimli 2007 model otomatik vites corsa sahibiyim. Chip tuning ile performans yükseltme mümkün müdür? Olabiliyorsa fiyat ne kadardır?

aybrskck

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ecufast yazılım ile kullanıyorum aracımı yaklaşık bir yıldır ilk yazılımımda çok zorlamadık benim için aldığım güç yeterli değildi şuanda oldukca memnunum duman konusuna gelince yakıt ne kadar fazla verilirse duman o kadar artar duman kötü bişey değildir doğruyu söylemek gerekirse ne kadar çok duman o kadar çok güç aynı basınçta dumanlı ve dumansız iki aracı denerseniz ne demek istediğimi anlarsınız son olarak da top speed birkaç denemem oldu normalde süratle işi olan biri değilim merak için bastım 200 km görebiliyorum yazılımdan önce bu 175 180 olarak değişiyordu bu arada aracım 1.3 75 hp üzerinde 17 jant var daha fazla bilgi için özeldende yardımcı olabilirim saygılar :)

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Değişken geometrili turbo ve dediğiniz kadar hard yazılım ile 115hp yi rahat geçersiniz. Ben şu an 110hp deyim gayet keyifli. Çok çok az bir duman var, beni o bile rahatsız ediyor.