Corsa D cam rüzgarlığı uygulaması

mirmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 2007 model arac aldım yenı.daha oncekı araclarımda kullanmıstım yararını cok gordum yenı aracıma da almak ısterım ancak
1.malzeme corsa d ıcın uretılmıs orjınal malzememıdır(orjınal derken corsa d ye bırebır uygunmudur)
2.bulabılecegım, sıparıs verebılecegım lınk yada telefon verebılırmısınız?
3.bant ıle yapıstımak nekadar guvenlı olabılır eskı aracımda cam ıcıne sıkıstırılıyordu?

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bende 2007 model arac aldım yenı.daha oncekı araclarımda kullanmıstım yararını cok gordum yenı aracıma da almak ısterım ancak
1.malzeme corsa d ıcın uretılmıs orjınal malzememıdır(orjınal derken corsa d ye bırebır uygunmudur)
2.bulabılecegım, sıparıs verebılecegım lınk yada telefon verebılırmısınız?
3.bant ıle yapıstımak nekadar guvenlı olabılır eskı aracımda cam ıcıne sıkıstırılıyordu?
camlar için birebir uyumlu şekilde
internette çeşitli sitelerde satılabiliyor, ben o zaman hepsiburadadan almıştım, perflex.com.tr den kontrol edebilirsiniz
bantı temiz şekilde uygulayınca sorun olmuyor

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kuzen bi link filan versen nasıl takıldığını yazsan en azından belki milletin kafasındaki soru işaretleri kalkmış olur :)

Kuzen valla takımı ile ilgili link yok gittigidiyordan almıştım bende...30 küsür liraydı uyumlu olarak geliyor araca...Bant ile kolayca yapışıyor önemli olan başlangıç hizasında çizgiyi ayarlamanız.... mesala ben ön cam ile arka cam arasında bşluk bıraktım isterseniz ön camı 1 cm arkadan başlatıp geri arka camıda ön çzgiden başlatırsanız birleşim sağlanıyor...

http://urun.gittigidiyor.com/garaj/opel-corsa-d-cam-ruzgarligi-mugen-model-79691124

Ekli dosyalar

• 20130323_190153.jpg
    20130323_190153.jpg
    86.3 KB · Görüntüleme: 27

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kuzen fiyat iyimiş ya senin yakışıklıyada cup diye oturmuş :)

Valla şimdi bende düşünmeye başlamadım değil :) ama kalitesi nasıl rüzgarlıkların öyle çin malı filan değil dimi ? :D

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kuzen fiyat iyimiş ya senin yakışıklıyada cup diye oturmuş :)

Valla şimdi bende düşünmeye başlamadım değil :) ama kalitesi nasıl rüzgarlıkların öyle çin malı filan değil dimi ? :D

Kanka bir mugen değil tabi özdünde heosi çin malı amaöyle eline alınca çat diye kırılcak bir malzemede değil en azındanmugenler gibi komplesi üretilene kadar bence alınabilecek fiyat kalite anlamında yeterli ürün...