corsa d arka sis farı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Drag10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar corsa d lerde genelde arka sol tarafda sis farı mevcut ve ben sağ tarafdaki boşlukdanda işik almakistedım ve bugun sokupsoldan sağa hat cekdım hersey super hatda çalısıyor ama acaracmaz sısleryanıyor ve ardınsan kesılıyor acaba aşırı akım rolesı yada o tarz bıseymı varac kapa yapınca sıs gene bı an yanıyor sonra kendısını kesıyor dual arkasıs yaptıran varmı bılen varsa yardımcı olusn lutfen

bebeto59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün servise danistim ve yüksek akim rolesi olduğunu bir şekilde hallederiz dedi ancak araç beynine zarar verebilecegi soylendi
Konuda hortlamis oldu

enisokan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Çift sis yapmayın bence. Hem çok göz alır hem de frenlerle karıştırılır. Forumda pek çok konu var bu durum hakkında.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çift sis farı sonradan başınıza iş açar demedi demeyin tüv e girince,
Dünyada bir standart var adamlar boşuna tek far yapmıyor,fren lambaları ile ayrılsın diye

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İsmail ben yazdım,benden söylemesi,artı arkadan gelen frenle sisi nasıl ayıracak?
zaten onun için tek yapılıyor, kaza sebebi olmasın diye ;)

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İsmail ben yazdım,benden söylemesi,artı arkadan gelen frenle sisi nasıl ayıracak?
zaten onun için tek yapılıyor, kaza sebebi olmasın diye ;)

ben arka sisleri tek amaçla kullanıyorum abi arkadan gelen dengesizlere misilleme yapıyorum adam arkadan uzunlarla geliyor açıyorum yada sissiz havada ön sis kullananlara aynen yakıyorum

Speedy61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende hat çektim bendede kesti.sorunu şu halde çözebiliriz;ort 8-9-10wattlık led ampul alınır.bi sağ bi sol takılır.toplamda mesela 9wattlıkmı taktım18watt eder.orjinal ampul bi tanesi 21watt çeker.arada biraz fark oluyor .öyle kanırabilirsek olur .Yine olmazsa gerek omajlarda direnç bağlanarak 21watta tamamlaya biliriz.şunuda göz ardı etmemek lazım;stoplar akkor ampullere göre tasarlanmıştır.led ampulü takınca akkordaki gibi performans vermeyebilir.ışık demetiorjinaldeki gibi toplu olmaz iyice saçılabilir.Kıştan sonra bu uygulamayı deniyeceğim..

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Çift sis yapıp, gözümü alanlara sövüyorum. Kafaları da çalışmıyor, adamların frene bastıkları daha zor anlaşılıyor. Arkasındayken uzunlarla gitmek zorunda kalıp, boş yere sövüyorum.

Tek de olsa çift de özellikle O arka sis farı adı üzerinde sis için. Sizin aracınızın kıçını ona buna göstertmek için değil. Saçma salak iş yapmayın, trafikte tek siz yoksunuz.

Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...