Corsa D Angel

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
herkes anladı orjinal far da yapılacak modfikasyon gibi olmuyo hiçbişi..uzun ve kısanın çıkıntısındaki krom kalıyor etrafındaki herşey gövde rengine boyanıyor..iki tane buz mavisi neon..daha iyisi olmaz sanırım..

Erden_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.drive2.ru
lion tuningden E-mail geldi..
Angel satisa cikmis :)))
ama ben simdilik biraz beklemedigim..

SiR-HoT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.atakoyotomotiv.com
lion tuningden E-mail geldi..
Angel satisa cikmis :)))
ama ben simdilik biraz beklemedigim..

Erden ne zaman geldi sana bu mail ben adamlara yuzlerce mail attim hic cvp vermediler bu arada telfonlarida tamamen siteyi tarif eden bi cvplma sistemine sahip adamlarla internet disinda kontak kuramadim eger geldiginden eminsen ben almayandan siparisini verdirecegim tesekkurler simdiden

Son düzenleme:

qsilver

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Erden_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.drive2.ru
Erden ne zaman geldi sana bu mail ben adamlara yuzlerce mail attim hic cvp vermediler bu arada telfonlarida tamamen siteyi tarif eden bi cvplma sistemine sahip adamlarla internet disinda kontak kuramadim eger geldiginden eminsen ben almayandan siparisini verdirecegim tesekkurler simdiden

Ben daha once siparis formu doldurmustum ve fari iki ay sonra gonderebiliriz dedikleri icin parayi odememistim.
Ayin 28 sinde E-mail atmislar. Far artik stoklarimizda var diye..
Siteyede baktim yeni siparis verilebiliyor.

Ben simdilik beklemedigim
OPC almayi dusunuyorum ve arabanin uzerinde donen farlardan var..:-(

Son düzenleme:

SiR-HoT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.atakoyotomotiv.com
hmm ozmn beklmede kalman guzel bu arada bende senin yaziyi gorunce mail attim 14 gun sonra ellerinde olacagini solediler baklm 14 gun sonra ne olcak :D

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkes anladı orjinal far da yapılacak modfikasyon gibi olmuyo hiçbişi..uzun ve kısanın çıkıntısındaki krom kalıyor etrafındaki herşey gövde rengine boyanıyor..iki tane buz mavisi neon..daha iyisi olmaz sanırım..

peki bu dediklerini nerde yaptırabiliriz bu arada bu sitede satın alma tuşuna bastığımda sitede bi sayfa açılıyo birşey yapılmıyo

.::EmrE::.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Almancası olan vara lütfen nasıl alabileceğimizi açıklayabilir mi sipariş ile? Bir de 189 euro tane fiyatı mı yoksa toplam mı??

Birde sanırım ödeme kredi kartı ile yapılamıyor :S Pek güvenli gelmedi bana :S banka numarası falan veriyor anladıgım kadarıyla

Son düzenleme:

Erden_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.drive2.ru
Almancası olan vara lütfen nasıl alabileceğimizi açıklayabilir mi sipariş ile? Bir de 189 euro tane fiyatı mı yoksa toplam mı??

Birde sanırım ödeme kredi kartı ile yapılamıyor :S Pek güvenli gelmedi bana :S banka numarası falan veriyor anladıgım kadarıyla

Hatirladigim iki tanesinin fiyati idi..
Ben e-maillestigimde Pay-pal la odemeyi kabul etmislerdi ama komisyon isteyeceklerini soylemislerdi...

.::EmrE::.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 Paar diyor ve checkout deyince 2 tane 189 € yazıyor :S