corsa d 2012 çift eksoz :)

gokberk54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 aylık projenin bitiminde ortaya cikan sonuc :)

20121226_082937.jpg

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bakın madem başladınız bence arabayı biraz basın daha sport olacaktır difizor daha cok gosterecektır kendını su anda biraz poposu havada olmus :/ ama genel itibariyle guzel olmus iyi gunlerde kullanmanız dılegımle ;)

gokberk54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bakın madem başladınız bence arabayı biraz basın daha sport olacaktır difizor daha cok gosterecektır kendını su anda biraz poposu havada olmus :/ ama genel itibariyle guzel olmus iyi gunlerde kullanmanız dılegımle ;)

teşekkür ederim sakaryanin yollarindan dolayi basamiyorum basarsamda 3 cm yay kulanabilirm anca :)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet bide o var demı Turkıye yol şartları :/ valla bu halıyle geçen ızmıre gıderken alasehır yokusunda altını vuruyordum biraz cızırtı geldı ama egılıp baktıgımda surten bıyer yoktu :/

gokberk54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet bide o var demı Turkıye yol şartları :/ valla bu halıyle geçen ızmıre gıderken alasehır yokusunda altını vuruyordum biraz cızırtı geldı ama egılıp baktıgımda surten bıyer yoktu :/

aracın alt kısmını süper dizayn etmişler arac basikken bile orta kisimlarinda 15 cm kadar mesafe kaliyor fakat karlik ve maspiyeller yere cok yaklaşiyor

Xsailor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gerçekten harika. Ben daha tekli uç yaptırıp yaptırmama korkusundayım. 5K Corsa D'ye. Gerçekten harika bir görüntü olmuş. Güle güle binin.

gokberk54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gerçekten harika. Ben daha tekli uç yaptırıp yaptırmama korkusundayım. 5K Corsa D'ye. Gerçekten harika bir görüntü olmuş. Güle güle binin.

begendiginiz için teşekkür ederim öncesindeki tekli cikiş fotorafinida atayim istersen :)

tekli eksoz.jpg

gokberk54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gücell