Corsa c tavan spoyler

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw gidin 80 ytl veriyorum yapacaksınız deiyin çıkın işin içinden bazı tunuigcilere soru soruyorum sattıgı malzemenin çalışma prensibini bilmiyor ama adı var işte örnek egnel için far yükseklik ayar mototu takılıyomu diyom bilmem diyo ee bu boştaki kablolar ne dedim nebileyim dedi valla ödme yapıyordum vaz geçtim almadım arkadaş araştırmak iyidir para kolay kazanılmıyor

bazukaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonar a far yukseklık motorunu takamazsınız haberiniz olsun ;)

maverick35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aga78' Alıntı:
yaw gidin 80 ytl veriyorum yapacaksınız deiyin çıkın işin içinden bazı tunuigcilere soru soruyorum sattıgı malzemenin çalışma prensibini bilmiyor ama adı var işte örnek egnel için far yükseklik ayar mototu takılıyomu diyom bilmem diyo ee bu boştaki kablolar ne dedim nebileyim dedi valla ödme yapıyordum vaz geçtim almadım arkadaş araştırmak iyidir para kolay kazanılmıyor

dogru dıyorsun wallaa

maxwell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aga78' Alıntı:
İşin sadece para yönüyle ilgileniyorlar.Şu tuning işi bizim memlekette pek fazla gelişkin değil öyle.Şöyle bi tuning-park yapılsa ne güzel olur.
Aslında üreticide hata ,kabloların nereye takılacağına dair bir şema çıkmıyor mu acaba?

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilinçsiz satıcılardan uzak durmak lazım sen diyo bunu al buralarına silikon yaptır ee sen ne yapıyosun yap öyle sat 500 ytl para istedigi malı bana 400 e bıraktı abi diyom bunu sinyal ampulü egri utanmasa
bana o orjinal diyecek yuhh dedim hatta ampullü degiştir düzelir bile dedi bide corsa elektirik konusunda hassas araclardan biri sonra başımız agrıyacagına orjinalle devam

o kablolar yükseklik ayar motoru için ama orjinalden söküp takmak gerekiyor diye duydum fakat ne kadar saglıklı nasıl olur bilmem
zaten yeni nesil far almaya karar verdim uygun bişiy bulursam ondan alıcam orjinal ve engelden 10 kat daha güzel

ömer senin angelleri versende 1 hafta takılsam yaw:)

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son noktayı koyuyorum sonar kite far yükseklik motoru takılır.Kesinlikle takılır.Nerden mi biliyorum?? Benim sonar kitim yükseklik ayarlı da ondan.