Corsa c rölanti dalgalanması istop etmesi

Mehmetmed54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar öncelikle merhaba aracım 2001 corsa c 1.4 motor aracım haftada 5 6sefer seyir halinde debraja bastığımda. Stop ediyor farkettimki devir saati debraja bastığım an 5 bin devirin altına düşün tekrar cıkıyor bazende cıkmayıp stop ediyor bogaz kelebeği temizliği yaptım contasını değiştim egr sensör temizliği yaptım bujiler değişti pc bağladım herhangi bi arızada vermiyor rölenti durdurugu yerde normal aracım ne dalgalanma ve nede titreme

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Komprasyon testi yaptirdinizmi hic

Mehmetmed54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayır yaptırmadım fakat sabahları biraz duman atıyor sonra kesiliyor ustaya göstermistim sibop lastiklerinin değilmesi gerek demişti

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Komprasyon kaciriyon olabilir bi yaptirin basit bi islem forumda paylastim nasil yapildigini 5 10 dk surmuyo motorun durumu hakkinda bilgi edinmis olursunuz hemde

Mehmetmed54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bi görüseyim ustamla bakalım teşekkürler

Mehmetmed54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam bugun gittim bi ustaya anlattm durumu kompresör le alakası olmadığını söyledi lpg sisteminden kaynaklı oldgunu bi süre benzinle kullanıp denememi tavsiye etti ordan cıkıp baska bir ustaya gittim araca yaptıklarımı anlattım yapılması gerekenleri yapmsn arıza kaydıda yok arabanda dedi geri bi tek ısı sensörü kalms onu değiştirelim dedi ben bi mantık yürütemediğimden değiştirmedim başka bi arkadsımnda basına böyle bir olay gelms o egr valfini iptal ettirms ve sorun cözülmüş