corsa c on gogus boyama

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ellerine sağlık kardeşim çok güzel olmuş. İşçilikte gayet güzel güzüküyor. Şimdi beni yanlış anlama ama birkaç şey sormak istiyorum. Bu saatin üst tarafınıda boyamışsın ve yuvarlak havalandırmaları bunlar güneşli havalarda camda yansıma yapmıyormu veya yansıma rahatsız etmiyor mu? Teybin olduğu kısmıda boyamamışsın orayı boyama imkanın yok mu? bir bütünlük olması bakımından, bence yanı bayama imkanın varsa (bilmiyorum belki boyanmıyacak bir yerdir) orayıda boya. Birde son olarak benim şahsi görüşüm paspaslarından kurtul. Bence metal paspasların modası geçeli çok oldu. Oraya güzel birpaspas bulalım.
Bunlar benim görüşlerimdi.

Ahmet Altınçubuk

corsa38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kusura bakmayın cevap gec geldı ama ben burda kayserıde faworı marka sprey boya aldım 8ytl fıyatı spray boya kalıtelısıydı bu 2.5ytl yede var adı markalr onlardan kullanmayın yada oto sanayınde gumus gri renkte oto boyacılarına gıdın onlar spray yapıyolar tercıh sızın 1 kutu fazasıyla yetıyo benım jantlarda nıkelajı atmıs pnlarıda boyadım

corsa38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ellerine sağlık kardeşim çok güzel olmuş. İşçilikte gayet güzel güzüküyor. Şimdi beni yanlış anlama ama birkaç şey sormak istiyorum. Bu saatin üst tarafınıda boyamışsın ve yuvarlak havalandırmaları bunlar güneşli havalarda camda yansıma yapmıyormu veya yansıma rahatsız etmiyor mu? Teybin olduğu kısmıda boyamamışsın orayı boyama imkanın yok mu? bir bütünlük olması bakımından, bence yanı bayama imkanın varsa (bilmiyorum belki boyanmıyacak bir yerdir) orayıda boya. Birde son olarak benim şahsi görüşüm paspaslarından kurtul. Bence metal paspasların modası geçeli çok oldu. Oraya güzel birpaspas bulalım.
Bunlar benim görüşlerimdi.

Ahmet Altınçubuk

yansıma fazla yapmıyo rahatsız etmıyo yanı ben teybin cercevesını boyadımdah hos oldu komplesını dedıgın gıbı boyasan sade ve basıt dururdu orjınal gıbı olmazdı eger orjınal typ kullanıyorsanız bence sadece ses acma kapama butonu (knob)varya orayı boyayın sadece tumunu boyayıncva pek hos olmaz paspslara gelınce haklısın arabayı satıcam o yuzden masraf etmıyorum haa bu arada boyuyalı 1 hafta anca oldu makınenın tarıhı yalnıs ıyı boya kullanırsanız bı sorun olacagını sanmıyorum oto boycısından spray yaptırırsnız daha ıyı olur hadı kolay gelsın

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar peki çıkmacılardan oranın orjinal gri olanını bulabilirmiyiz ? Buarada Çok beendiim bişi sade ve şık bi görüntüsü oluyor...

corsa38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cıkmacılarda hemen hersey bulunamıyo bana kapı kılıt mekanızması lazımdı bulamadım

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence bu iş yaş olmuş. en azından geri donuşumu zor bir modifiye olmuş. hadi geri donusumu olsa bile sprey boya mutlaka zamanla atacaktır. astarı vs si nasıl yapıldı ki bunun kalıcılıgı olsun?

ama goruntu bomba

barutcimen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede astarsız boya mutlaka atacaktır... çok güzel duruyor ama biraz acemice yapılmış sonuçları zamanla anlaşılır ancak arabayı satarken görüntü olur ama alıcının başı ağrıyacak epey sanırım...

corsa38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o kadarda olacagını sanmıyorum renkte atama olursa sanayıde orjınal oto boyasından sprey yaptırır yenıden boyarız ama uzun sure gıder bu sonuzta sadece arda bır sılınecek yer