Corsa C led li bagaj, iç mekan zemin ve küllük aydınlatması

benersin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ufak tefek çalışmalarda olsa sizlerle paylaşıyım dedim bugunlerde çok hevesliyim :D Led ışıklandırmalarla bagaj bölümünü, iç mekan zemini ve gece yolculugunda en çok sıkıntı yaşadığım yer küllük sorununa nacizane çalışmalarımzdan resimler sizlere sunuyorum. umarım begenirsiniz. Ayrıca bana göre öyle apaçi işi de olmadı gayet elit duruyor ama sizler yinede olumlu olumsuz bir kaç görüş belirtirseniz sevinirim.
Daha tam anlamıyla tamamlanmadı şimdilik bu resimleri çektim ilerleyen zamanlarda tam bitmiş halinide çekip sizlere sunucam. Zemin aydınlatmaları 4 taraftada mevcut (mavi) Küllük aydınlatması (Beyaz) Bagaj aydınlatması sağ ve sol taraftadır (Beyaz)

img017111.jpg

img017555.jpg

img01744.jpg

img01721.jpg

img01777.jpg

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bagaj için ben de aynı şekilde sol ve sağ tarafa led koymuştum. bagaj oldukça güzel oluyor. küllük de güzel olmuş. zemini pek beğenmedim.
bi de ben kapıları altına led koymuştum, kapıları açınca yeri aydılatması için. onu da ekle bence.

benersin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bagaj için ben de aynı şekilde sol ve sağ tarafa led koymuştum. bagaj oldukça güzel oluyor. küllük de güzel olmuş. zemini pek beğenmedim.
bi de ben kapıları altına led koymuştum, kapıları açınca yeri aydılatması için. onu da ekle bence.

Teşekkür ederim umut kardeşim, bagaj ve küllüğü bende çok beğendim. Zemin aydınlatmasında çok loj bir ışık var öyle çok fazla parlamadığı için şimdilik faal durumda tutuyorum. Bugun torpidoyada diğerlerine olduğu gibi bi 3 lü led koydum elimde beyaz kalmadığı için mavi yaptım. Tüm elektriği çakmaktan aldığım için yanına güzel bir düğme koydum tüm sistemi ordan açıp kapatıyorum. Kapı altlarınada ışık iyi fikir güzel duruyorsa bir denemek lazım

19032012055.jpg

19032012056.jpg

19032012057.jpg

19032012058.jpg

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araçta led bence güzel durmuyor ...