corsa c koltuk ısıtma

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
hasan beyin olacağını zannetmiyorum sadece röle olması yeterli o da gerekli zamanda akımı yükseltip düşürerek ısıtma sistemine zarar vermeyi engellemek

mustafa_ksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hasan beyin olacağını zannetmiyorum sadece röle olması yeterli o da gerekli zamanda akımı yükseltip düşürerek ısıtma sistemine zarar vermeyi engellemek

:good:Haklısın kardeşim beyin yok. Sadece 12 volt elektriğin voltajını kontrol eden röle var Siz Isıtma düğmesini kademesini arttırdıkça rölede giden akımın voltajını yükseltip alçaltıyo.

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar arastırmaya devam edıyorum...öncekı sayfada bi şema vermiştim...düğmelrın ve aradakı o paranın(temperature controller yazıo üzerinde)servisten çıktı aldıım ve parcanın adınada ulaştım...ön koltuk ısıtma regülatörü die...servisleri aradım parçayı kımısı bılıo kımısı bılmıyor...ve 1 koltukta 2 adet oldugu söylenıyor...hem sırt hemde popo altı için...2side koltugun üzerindeymiş...

şimdi şöle bi durum var piri ulutan bagladıgında böle bi ayrımlamı bagladı acaba ?bılgınız var mı? piri ulutan sizdende cevap beklıyorum...herkese iyi gunler

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gelişme olacak inş....şimdi pert bi astra buldum üzerinde tesisatı var....fakat bu röle denılen parca nerede onu bulmaya calısıyorum....yerını bılen bırı varsa süper olacak

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim anlamadığım niye bu kadar kademeye takdınız benim arabadakide 5 kademe falan ama ben hep en sonda açarım çünkü zaten pedlerin ısınması ısıtması geç oluyor epey bir ara kademelerde pek kimse kullanmıyor inanın o kadar sıkıntıya girmenize gerek yok pek çok araçda orjinal vectra b lerde falanda tek kademedir..

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısınız bende emınım sonda kullanıcam ama benım için bı takıntı oldu...yenı bı arac buldum ondan alabılırsem böle bişeyi tmm yoksa daha da devam etmıcem...çünkü çok zor bi ugras oluyor ve tek kademe baglıcam

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siz bilirsiniz çünkü zaten pedler geç ısınıyor heleki koltuklarınız deriyse koltukların o ara kademelerde ısıtmasıda bir ısı hissi pek vermiyor en güzeli zaten en sonda sırtınızı hamam gibi yapıyor sonrada zaten kapatıyorsunuz koltuk ısıtmayı ben kışları soğuk havalarda yada geceleri motorun ısınması epey bir sürüyor motor ısınmadanda havalandırmayı açmıyorum zaten zararlıda işde o sıra koltuk ısıtmayı açıyorum o sıra işe yarıyor.. yani bir 10-15 dakkalık süreç o kadar motor ısındımı zaten havalandırmayı açıyorum 2 dakkada arabanın içi ateş gibi oluyor...

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet herkes gıbı bende arabayı çalışırınca kalorıferi açamıyorum...arac sguk oldugu için....arcımın koltukları derı degıl ....bende dedıgınız gibi yapıcam buyuk ıhtimalle bakalım bu aractan bı cvp alabılecekmıyız ondan sonra netlesecek hersey

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
suanda yenı cıkan megan clıo fluance aracların koltukları bız yapıyoruz fabrıkada tek kademe hatta role ve bır kac devre var vectra b gıbı tek kademe dugme ıle calısıyor