corsa c kazası

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://video.mynet.com/habervideo/Hem-alkollu-hem-ehliyetsiz/956851

pinar_sinem_karabolat_tugce_sut.jpg

KIZ.jpg

Corsa palmiye ağacına vurmuş, hikmet ağaçta mı yoksa corsa çok mu dandikmiş anlamadım, ya da o tarz bir kazada hangi araç olsa böyle olur mudyu ? ya da buna yakın?

fikirleriniz ?

GTi.OnuR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Palmiye Ağacı Bildiğim Kadarıyla Fazla Sert Ve Dayanıklı Bir Ağaç Bu Kadarla Kurtulmaları Şans Eseri Ama Genede Fazla Bişey Olmamış Gibi Gördüm Ben

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ustad tahminim fotoya göre yorum yaptın, vidyoyu izleyince görülüyo ki arabanın sağ taraf kağıt olmuş, sağ tarafta oturan da ölmüş şöför de :S

daha bugün babam corsa için bu arabayla kaza yapsan ölürsün demişti de bende yok opeller sağlamdır baba demiştim, bu arada konu kemerini tak baba muhabbetinden açılmıştı :) yoksa basalım gazlayaım risk alalım ama ölmeyelimden değil

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle üzüldüm, hayatını kaybedenler için..

ancak şunu söyleyebilirim, 2005 yılında Corsa C aracım vardı.. 110km/sa ile göbeğe vurup 5 takla attım, kemerim takılı değildi.. araç yan yattı ve camdan atlayarak çıktım ben..

sadece alnımda birkaç çizik, sağ dirseğimde uzak bir yarık (4 dikiş atıldı) ve 2 hafta çektiğim bel ağrısı..

araba ise pertti, sürücü tarafı tavanı hariç tüm tavan çökmüştü, o günden sonra Corsa C'nin inanılmaz bir araba olduğunu savunurum, hem gidişi, hem malzemesi hemde dayanıklı oluşu..

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
alman çeliği dayanıklıdır fakat haberin ayrıntısında alkol ve aşırı hızda var.hava yastıkları açılmış .araç önden vursa kurtulma şansları daha yüksek olurdu fakat yan taraf biraz daha zayıf kalıyor

DEMİREL71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ikiside ölmüş kızların, allah rahmet eylesin ama,
kızın zaten alkölden ehliyeti alınmış ve o hala alkollü araç sürmeye devam etmiş , sabaha karşı eğlence döüşü kafa gene pilot iken kaçınılmaz son meydana gelmiş, bence bu kaza de3ğil resmen intihar..bile bile, körü körüne...şu mereti içiyorsan arkadaşım oturmayacaksın direksiyona bunun başka izahı yok, bizde içiyoruz bu mereti ama asla direksiyona oturmam, istediğin kadar usta şoför ol, istediğin kadar delikanlı ol, hikayee, alkollü iken direksiyona oturmayacaksınnn....haksızsam, haksızsın deyin yaaa....

ist_burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle allahtan rahmet sevenlerine baş sağlığı dileyelim...
arkadaşlar burda hangi araç olursa olsun yan taraftan bide sürat olunca bu şekilde olmaması imkansız bnce :S ön taraftan wursa bu kadar kötü sonuç olmazdı bnce ama yan taraftan normal bide üstüne alkol var tabi...

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir aracın en hassas yeri bu corsa nın darbe aldığı yer.Başka bir araçta olsa durum farklı olmazdı diye tahmin ediyorum.Euroncap testlerinde bile yandan alınan darbeler bir hayli deformasyona sebep oluyor.