Corsa C için öneri

Barthes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, yeni aldığım 2003 1.7 dizel corsama spoyler taktırmak istiyorum ama abartılı bişey istemiyorum, nerden nasıl bulurum?
Ayrıca body kit için önerebileceğiniz bi adres veya isim varsa size minnettar olurum.
Birde Jant ve lastik için önerileriniz ne olur performansı bozmadan jantı büyütebilirmiyiz?
Daha bir bi sürü şey var ama hemmen başınızı ağrıtmayalım

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum ben de linkteki ürünü almak üzereyim.Bir de spider marka bi ürün var ama bu daha tatlı durur gibime geldi.Jant olarak ta Momo-Corse 15 inch öneririm.Ben keskin tunignden KT8 Solaris siyah aldım.Momo 1000 YTL olması gerekiyor.Ben KT8 lere 800YTL vermiştim.O da çok güzel durdu. Ama sitede beğenmeyenler de var :)
http://www.eliftuning.com/index.php?p=show&pid=640&k_id=221

Barthes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aquin' Alıntı:
bodykit al komple daha şık durur
Abicim alayımda nerden alabilirim yada yaptırabilirim bi adres yada isim verirseniz daha yardımcı olursunuz..:)

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nasılsa montajını İstanbul'da yaptıramayacağına göre toptancısından almanda fayda var maliyet açısından. www.kolaylispider.com 'a bi bak, oradan kargolatırsın...
Jant olarak da OZ Superlaggera ve Enkei Racer'lar (benim arabanın sayfasına bakarsan Enkei orada var http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=1117&page=6 ) çok hafif olduğundan arabanı yormaz.Yanlız ofseti dar olmalı, yoksa yanaktan çamurluğa sürtüyo. Jant 16" , lastik de 195/45/R16 olursa ideali...

Barthes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim arkadaşlar jant işini çözdüm sırada diğerleri var
Yan dikiz aynalarına ne önerirsiniz? Yarış tipi diyorlar ama nasıl olur nerden bulurum bilmiyorum.

Barthes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maverick35 resimlerini yollasana bi bakayım nasıl duruyor?

miryanoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa için en ideal cant bence 15 bendede 15 var 16 düşündün ama arabadav bayagı sorun çıkartır diye düşünüyorum