Corsa C için Logo İptali Yardım !

adenin3456

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar corsa c kasa arabamın ön panjuru çok dandik duruyor. kazalı almıştım çıkma dandik bişey taktılar. şimdi arabayı toparlıyorum hafiften modifiye yaptım. logo iptali yapıcam da. irmscher panjur varmış 400 tl diyorlar :S başka alternatif çözümler üretilebilir mi ? yardımcı olun lütfen :(

mkemalboz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş

kardeş galiba adana dasın geçen hafta arkadaşa motorlu egzos attırmaya gelmiştik egzoscu şuayip abimize orada öğrendim bende.
dttuning varmış orayı denedinmi yeni kasa polo ya yapmışlar.

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
logo etrafını karbon kaplayarak güzel bir görüntü elde edilebilir

mkemalboz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyvallah kardeş kısmet olursa 3 aya gene gelecen oralara nasıl bir modifiye hastalığı var adana da hayran kaldım egzos ve jant yaptırmak için adana dan ii yok

GiantMouse

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadasm En Guzel Cozum Kendın Yapma Bnde Cok arastırdım Pıyasa Degerı 400 iken Kendım yaptım 20 Tlyıde Gecmedı Bnle Itıbarata Gec sana yardımcı olmak ısterım ...

oguz.tevfik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadasm En Guzel Cozum Kendın Yapma Bnde Cok arastırdım Pıyasa Degerı 400 iken Kendım yaptım 20 Tlyıde Gecmedı Bnle Itıbarata Gec sana yardımcı olmak ısterım ...

kardeş banada yardımcı olurmusun? nasıl yapacagım_?

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanırım arkadaş parlak yerleri folyo ile kaplamış, bir reklamcıdan siyah folyo alın ve yapıştırın veya ben yapamam derseniz reklamcılar kaplarlar o kısmı.

Ahmet Altınçubuk

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjınal panjuru mat siyah spreyle boya en ucuzu bu fenada olmuyo eğer bulamazsan dediğin panjuru bulana kadar kısa bi çözüm sana burda bi kardeşimiz yaptı çokta güzel durdu

GiantMouse

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha ıyı bır cozum var ojınal panjurun kenar kısımlarından sıfır kesım yapın ortası cıkacaktır ama cok dıkkatlı olmanız lasm daha sonra 1 kat sıyaha boyayn daha sonra arkasına tel gerın ve yapıstırın .... Pratık ve Hesaplıdır sadece el becerısı lasm