corsa c fallow me home

halduun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu gün arkadaşın 2005 model corsa c sinde gördüm araç 1,3 cdti esentia ama fallow me home özelliği var

benim corsam c kasa 2001 comfort 1,4 ama bende bu özellik yok, yazılımla açtırabilirmiyim veya ne taktırmam gerekiyor bu özelliğin olabilmesi için

harici far sensörü istemiyorum. direk orjinalindeki gibi olsun

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Falllow me home nedir ki ? Bu park yaptıktan sonra eve gidene kadar aracın farları yanıyor o olay mı? Yav arabayı bi de ona göre mi park edeceğiz. Zaten park edecek yer olmuyor :D

essentia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2003 e kadar olan corsa c araclarda follow me yok.
onun yerine park halindeyken sag yada sol sinyal ile verilen tek tarafli park sistemi mevcut.

2004 yili ve sonrasinda uretilen corsa c lerde ise follow me var ama sinyal kolu ile tek tarafin park lambasini yakma olayi yok

halduun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işte bende onu soruyorum orjinal follow me home'u nasıl taktırabilirim

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal parça ile olmuyordur ama ekstradan eklenen bir devreyle yapılabiliyordur.. forumda bu konuyla uğraşan bir arkadaş vardı.. henüz projesini tamamlamadı, self servis bölümünden takip edebilirsin..

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Bendende bir soru o zaman.

Bizde Follow Me Home var ancak arabayı stop ettikten sonra bir kere sellektör yapınca çalışıyor. Onu,arabayı kilitlediğimizde veya stop ettiğimizde çalışması için ne yapmam gerekir ? :) Zor bir işlemmidir ?