Corsa c cd30 problemi

cnr 07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mrb 2006 corsam var. Cd çalar cd yi çıkarmıyor içinde cd çalıyor radio tuşuna filan basyorum ama çalışmıyor. Teyp in elektiriğini kestim tekrara bağladım ama düzelmedi. Ne yapmam gerek böyle bi sorunla karşılaşan varmı ....

neonder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ida-marine.com
Mrb 2006 corsam var. Cd çalar cd yi çıkarmıyor içinde cd çalıyor radio tuşuna filan basyorum ama çalışmıyor. Teyp in elektiriğini kestim tekrara bağladım ama düzelmedi. Ne yapmam gerek böyle bi sorunla karşılaşan varmı ....

Ben necwox aldım o daha beter her ay farklı bir arıza:mad: eski cihazı satarım diye elimde tutuyordum şimdi nereyse takmayı düşünür oldum.

Mitdeep

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teyp i Yerinden Cıkar Üzerinde 2 Adet vida Olması Olazım Gevset Biraz O Vidalar Baskı Yapıyordur Büyük İhtimal

m.t.arık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba araç 2006 cd çaların arıza yapması normal
mekanik arızası elektronikçiye gösterin
cd çıkarsa bile tekrar cd sıkıştıracak arızanın giderilmesi lazım

cnrylmz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benimde Cd seçiyor . Kafasına göre çalıyor kafasına göre ERROR veriyor bunun nedeni ne olabilir !!!

cnrylmz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Orjinal Cd alıp denedim takır takır çalıyor hayırsız :) . Birde kaliteli kopya cd ile deneyeceğim . Buradaki tesellimiz en azından cd çalarımız bozuk değil :))

gkhnsezer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyler bende cd30 cd seçmesinden cok çektim fakat daha sonra sorunu buldum ve kusursuz ilk takmada cdler calısmaya basladı.....1-kesinlikle cd lerinizi nero ile yazın fakat ilginç olan neronun full sürümünde problem cıkartmıo deneme sürümlerinde cd30 okurken problem cıkarıyo.....2-cd30 gerçekten cd seçio 10 farklı cd yi aynı şekilde yazdım ve sadece sony ve philips cdlerini tek seferde okudu...VEDE UNUTMAYIN NERODA CD YAZARKEN 8X OLARAK YAZIN CDLERİNİZİ