corsa c benzin göstergesi

mygold

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bi sorunla karşılaştım.bu sorunu sizlerle tartışarak çözebileceğimi sanıyorum.
sorun: yolda ceyrek depo ile ilerlerken ibre birden yukselmeye başladı. ve tam dolu göstermeye başladı. arabayı durudurp stop ettim .tekrar kontağı açtım ve full çizgisine doğru gine ibre ilerledi fulde durdu. sorun ne olabilir.şimdiden teşekkürler.

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bi sorunla karşılaştım.bu sorunu sizlerle tartışarak çözebileceğimi sanıyorum.
sorun: yolda ceyrek depo ile ilerlerken ibre birden yukselmeye başladı. ve tam dolu göstermeye başladı. arabayı durudurp stop ettim .tekrar kontağı açtım ve full çizgisine doğru gine ibre ilerledi fulde durdu. sorun ne olabilir.şimdiden teşekkürler.
hoşgeldin. öncelıkle kendını uye arsıvınde formata uygun sekılde tanıtmalısın aksı halde actıgın konu kılıtlenecektır

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
keşke konu çözümlendirlseymiş... bendede deo fullenmesine rağmen çeyrek deponun üstünde kalıyor ibre şamandırayı açtım benzin baya baya var uzun yolda yaptım 300 km takribi şamandırayıda elimle oynattyım açtığımda yine takılı yine takılı garip olan fullemeden önce çeyrek depo yükselip tükenince aşşağı iniyor ışıkta sönüyordu.. şamandıra soketinin biri kopuk gibiydi onu hallettim kısa devre gibi bişey olmuş tahmini ama yinede çeyrek değoda kalıyor neden olur bu...