Corsa C angel için Junyan mı Sonar mı?

Sonar mı ? Junyan mı ?

• Sonar

Oy: 18 64.3%
  • Junyan

Oy: 10 35.7%

• Kullanılan toplam oy
    28
  • Anket kapatılmış .

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Angel almak istiyorum yalnız sonarmı junyanmı karar veremiyorum. Sonarın tipi daha çok hoşuma gidiyor ancak far motoru uygulanamıyor. Junyanda far motoru birebir oturuyormuş.

Xenon için junyanlarda leke yapıyor diyorlar Sonarlarda şikayet pek duymadım.

ancak hala karar veremedim. Görüşlerinizle yardımcı olursanız sevinirim.

farukefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2001 astra g aracımda junyan angel + 6000k xenon kullanıyorum, 1 yıl oldu taktıralı leke falan yok şimdilik, far motorunuda sorunuzca kullanıyorum. tavsiye ederim

Son düzenleme:

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
junyan + HID 6000k xenon 1 yılı geçti heralde takalı... far motoru dahil olmak üzere sorun yaşamadım hiç bişekilde.. ayrıca görüntüsü çok daha güzel geliyor bana Sonar'a göre... bir kere çiftli angel halkalardan dış taraflarda merceklerin olması bile yeterli bence..

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
junyan + HID 6000k xenon 1 yılı geçti heralde takalı... far motoru dahil olmak üzere sorun yaşamadım hiç bişekilde.. ayrıca görüntüsü çok daha güzel geliyor bana Sonar'a göre... bir kere çiftli angel halkalardan dış taraflarda merceklerin olması bile yeterli bence..

umut 1 kaç sorum olacak junyanda sinyal duyları çıkıyormu ve angellar bozulduğunda değişimi mümkünmü far motoru 1 e 1 oturuyormu ve son olarakta angel vizeden geçiyormu?

ve abi uygun fiyata nereden alır kime taktırırız??

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
abi konuştuğumuz gibi... hepsi ok... serkan abi halleder elektrikçi, no1 dir kendisi...

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fk yada bak istersen bende Fk yı tek geçerim corsa C angel da cidden çok başarılı.

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi konuştuğumuz gibi... hepsi ok... serkan abi halleder elektrikçi, no1 dir kendisi...

Bayramdan sonra 3.sitede SRK SHOP' a gidip görüşeceğim fiyatta uygun bişey yaparsa ordan alırım. Takmasını bizde yaparız ekstra bişey yoksa.

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet sarı yanar tabi tercih meselesidir ama bence sarı yanması çok daha hoş zaten orjınalınden esinlenilen bmw lerdede bu böyledir.Daha önce iki arkadaşım astra g ve corsa c de kullandı bariz daha güzel gözüküyordu,şahsen ben sağında solunda led olan angelları pek sevmiyorum.

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet sarı yanar tabi tercih meselesidir ama bence sarı yanması çok daha hoş zaten orjınalınden esinlenilen bmw lerdede bu böyledir.Daha önce iki arkadaşım astra g ve corsa c de kullandı bariz daha güzel gözüküyordu,şahsen ben sağında solunda led olan angelları pek sevmiyorum.

Sarıyı halkayı sevmiyorum çağrı ben.

Sonarın görüntüsünü çok beğeniyorum uygun fiyatada buldum. 260 tl siyah zemin sıfır kutusunda.

Ancak aklım junyanın far motor ayarında ve halkaların bozulma ihtimaline karşı değişebilme güzelliği. Junyanı 260 lara bulsam hemen alırım ama 350 den aşağı yok.