corsa c 1.3 cdti (z13dt) hız sabitleyici aktif etme

KuDu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar. 2004 model 1.3cdti corsa enjoy da forumdan öğrendiğim kadarıyla tesisat ve müşürler mevcuttu bende gittim sinyal kolu aldım tesisatta yanılmıosam 4 uçluydu (kolun montajını yapalı 3-4 ay oldu da :D ) dün aldığım bu gün elime geçen op-com ile bunu aktif etmek istedim. Fakat aktif edemedim :) programın ing. olması gerekiyormuş ing. programla denedim programlama içerisinde cruise control : not programed die bişile karşılaştım bunu present yaptım, debriyaj ve fren müşürlerini kontrol ettim problem yok çalışıyor.

siviçleri kontrol ederken Cruise Control Tip Switch,Not Programmed diye bişilekarşılaştım.

sizden ricam bana yardımcı olmanız şimdiden teşekkür ederim :)

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Forumda Opcom uygulamaları adlı konu var. incelemenizi tavsiye ederim.

KuDu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Inceledim dogru sekilde yapmisim fakat sivicleri kontrol ettigimiz bolumde cc tip swicth not prommed yaziyor

omercml

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O araçta bcm den sinyal koluna bir kablo çekmek gerekiyor.hız sabitleme ucu için.ayrıca tanıtma işini tec 2 ile yapman lazım.

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayır opcomlada yapılabiliyor
Diagnostics
2004
Corsa C
Engine
Z13DT
Program yada program variation tam hatırlamıoyurm
Önünüze 7-8 satılı bir liste gelecek ABS cart curt orada Cruise controlü not presenttan present'a çeivirip program deyin.

Veri sayfasında cruise controlü not programmed görmeniz nprmal o 50 üstü hızla giderken düğmeye basılıp aktif edilirse present oluyor çalışıp çaışmadığını voltaj değerinden anlayabilirsiniz oda görünüyor her düğmeye bastığınızda voltajın değişmesi gerek

KuDu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sokette tesisat var orj.de debriyaj musurude var kontrol ettim deger gorebiliyorum.

dedigin yerden present yaptim 50 ustu deneme sansim olmadi yarin deniyecegim fakat sivic kontrol ettigimiz yerde voltaj goremiyorum not programed yazio.

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yanlış hatırlamıyorsam 2 yerden aktif ediliyor. Birincisi motor bölümünden ikincisi body miydi neydi. Yaşlandık galiba bugün hiçbir şeyi hatırlmıyorum. İki taraftan da aktif ettiniz mi?

KuDu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende yazılım var acaba ondan mı oluo die düşünmeden alamıyorum kendimi birde dediğin gibi şasiden deniyim not programed yazması olasılığı güçlendirio :)

hocam hatırlıosan senden kadran led aydınlatması içinde destek almıştım çok işime yaradı sanırım bu işi gene sen çözüceksin öle gelio destek için saol :)

Son düzenleme:

KuDu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yanlış hatırlamıyorsam 2 yerden aktif ediliyor. Birincisi motor bölümünden ikincisi body miydi neydi. Yaşlandık galiba bugün hiçbir şeyi hatırlmıyorum. İki taraftan da aktif ettiniz mi?

konuya ışık tuttuğun için teşekkür ederim bu gün hallettim denedim çalışıyor. opcom uygulamaları adlı konuda resimli detaylı bir şekilde paylaşacağım :)

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne demek forumun amacı bu. Yardımcı olabildiysem ne mutlu.