Corsa b coupe için yardım

dodo35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar 19 yaşındayım üniversiteden yeni mezun oldum. Bir iki ay içinde işe girip İç mekanı temiz klimalı ve motoru sıkıntısız 9-10000 civarı corsa B coupe almayı düşünüyorum. 9-10000 piyasanın altında bir rakam söylememin sebebi dış mekanın bi öneminin olmaması yani boyası vb. faktörleri iyi olmasa da olur. Gencim ve haliyle ilgi çekici bir arabam olsun istiyorum performansda gözüm yok sonuç olarak bu araç ile ralli yapacak değilim az yaksın ve çekmeme yolda bırakma gibi sıkıntısı olmasın yeter. Araca yapacağım restorasyona gelince. İste bu noktada sizin değerli bilgilerinize ihtiyacım var. Madde halinde yazıcam sorularımı;

-Bahsettiğim paraya hangi motor hacmi ve donanım paketini alabilirim yada sizin şunu alsan daha iyi olur dediğiniz seçenek var mı?

-Corsa da en çok kafamı kurcalayan nokta plastik siyah renkteki ve bana göre hiç iyi durmayan tampon ve çamurluklar. Hangi paketinde gövde malzemesinde tampon ve çamurluklar var? Yoksa da gövde renginde boyatmak ilerde sıkıntı çıkarır mı?

-Aracı alacağım meblağ dışında restorasyon (modifiye) için harcayabileceğim miktar 5-6000 civarı. Bu miktar arabanın komple boyası, varsa abartısız sade ve şık duracak tampon ve tampon ekleri, ofsetli çelik jant, ve diğer sizinde önereceğiniz bir kaç uygulama için yeterli olur mu?

Şimdilik soracaklarım bu kadar aracı tam olarak nasıl yapacağımı merak edenler için ileride bir kaç beğendiğim fotoğraf paylaşabilirim.

Şimdiden vaktinizi ayırıp çok kıymetli bilgilerinizi benimle paylaşacağınız için sizlere çok teşekkür ederim.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
9-10 liraya leş alıp, macera peşinde olacağıma, Lada bakarım. Öğrencilik faktörü işin içine girince mantıktan uzaklaşılıyor hali ile.

dodo35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu araçların temizleri zaten 15-16 lira abi ben takip ediyorum bu araçların piyasasını

Amac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence biraz para biriktir iyi birsey al

dodo35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ama ben aldığım aracın üzerine 6 bin lira masraf yapıcam zaten abi

dodo35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi ben zaten araca 6 7 bin civarı masraf yapmayı göze aldım istediğim gibi yapabilmek için ucuz hesaplı bakıyorum

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Kardeşim matematik çalışmaz burada. Hasarlı, ucuz araç hariç 10 liraya alacağın araca +6 ekleyince = 16 liralık araç etmez.

Dökülmeye başladı mı her yerden dökülür,
sağ far patlak ise, 100km sonra sol farda patlar
Kaputta çürük varsa, seneye bagaj da çürür.
Koltuk gıcırdıyor ise, diğeri de başlar.
A sensörü bugün bozuklar, yarın B, C başlar.
Ön takımdaki 1 tık sesi, sonra senfoni olur.
Sonu gelmez arızaların.

dodo35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne diyosun peki abi eli ayağı daha düzgün bi araç mı alayım

omerd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sen önce bir işe gir. Biraz paranı biriktir. Sonra da şöyle 20 binlerden başlayarak eli yüzü düzgün birşey bulmaya bak. O da zor ama işte neyse. 10 liraya alırsın, şuna buna 6 verirsin. Sonra bir sürü masraf çıkar. Satmaya kalksan zarar edersin. Keşke 30 35 binde iyi bir araba alsaymışım dersin.

GM 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dodo35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi siz beni galiba yanlış anladınız corsa B coupe yani 2 kapılı olandan daha doğrusu onlar 3 kapı olarak geçiyo coupe değil onlardan almayı düşünüyorum onlar dört kapılılara göre yatı yarıya daha ucuz sahibinden de basabilirsiniz en temizleri 16000 17000 civarı bahsettiğim aracın