corsa 1.3 90 mı yoksa peugeot 207 16 dizel mi....?

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bence 207 şık bi araba değil eski kasaları daha iyiydi ama yeniler kabus gibi öndeki dev panjur berbat ve tamponların üzerindeki o kocamn plastik parçalar arabayı luna parklardaki çarpışan arabalara benzetmiş

B

bülent58

Bilgi Girilmemiş
opel ile 206'yı nasıl kıyaslıyorsunuz anlamadım
hadi 207 deseydin belki yorum yapardım ama
kesinlikle opel 1.3 90 hp manyak bir araba test ettim
hızlanma 1 veya 2 saniye daha geç peugeout'tan ama bu kadar farkla opel derim gerisi c'mon

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeditepe üniversitesinde doktor bi müşterimiz pejo 207 aldı. C'mon çıkıyor bekle dedik dinlemedi. Araç 5 ayda 10 kez garanti kapsamında servise sokuldu. triger sisteminden cam otomatiklerini herşeyi değiştirdiler. Şimdi mahkemelikler doktor parasını geri istiyor. Bin pişman

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
illa 1.6hdi olsun diyorsanız C3 alın aynı motor daha ucuza gelir ;)

B

bülent58

Bilgi Girilmemiş
iade

Yeditepe üniversitesinde doktor bi müşterimiz pejo 207 aldı. C'mon çıkıyor bekle dedik dinlemedi. Araç 5 ayda 10 kez garanti kapsamında servise sokuldu. triger sisteminden cam otomatiklerini herşeyi değiştirdiler. Şimdi mahkemelikler doktor parasını geri istiyor. Bin pişman

kesin parasını geri alır.
peugeot marka araç bedava verseler belki alırım.
test sürüşünde yanımdaki müşteri temsilcisi arabayı kullandıkça söyleyeceği hiç bir kelime bulamadı,3 arkadaşım aynen yukardaki arkadaş gibi dinlemediler beni şimdi hepsinin aracı serviste.

yeni alacakların kulağında küpe olsun opel derim arkadaşlar biraz fazla verin opel alın

balkay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar mrb..bende corsa var..corsa 1.3 90..bir haftadır peugeot 207 1.6 chipli zaman zaman kullanıyorum..sürüş olarak corsa dan kat kat iyi..müthiş atak bir araba..oldukçada keyifli..öte yandan araç yeni olmasına rağmen ses çok var..tıkırtı çok..alt takımlarda zaman zaman ses oluyor..benim corsamla aynı ortamda ama bende öyle sorunlar yok şimdilik..yakıt olarak 160 kuruş o yakıyor..150 kuruş benimkisi..rampada vs pejo çok farklı ama sanırım dayanıksız inceleyince corsa çok daha iyi..hem corsada chipleniyormuş..belki öle olunca durum değişir..

avcı87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hp ve tork değerleri yüksek olduğundan peco daha iyi yürür ama performans tan daha önemli şeyler vardır :good: