Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

özata

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam Garaj. Comboma xenon far taktırmayı düşünüyorum. Bana yakın olarak beylikdüzünde http://www.mtec.com.tr/ deki adreste taktırmayı düşünüyorum henüz fiyat almasamda. Sizlerden model, fiyat, montaj yardım ve önerilerinizi bekliyorum.

TakeDowN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 2 ay önce taktırdım 175 tl MTEC 6000K 175 tl işçilik herşey dahil.
Ben taktırmadan 1 hafta önce kampanyası varmış 125 tl.
Şuan Bursa'da 125 tl kampanyalı takan biryer var..

özata

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 2 ay önce taktırdım 175 tl MTEC 6000K 175 tl işçilik herşey dahil.
Ben taktırmadan 1 hafta önce kampanyası varmış 125 tl.
Şuan Bursa'da 125 tl kampanyalı takan biryer var..

Mesut muayenede yada trafik ekipleriyle bi sıkıntı yaşanırmı xenon ile ya da kaç bin K ya kadar müsadesi var bu işin.

Yunus_Combo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi geceler arkadaşlar..combolarımızın yeni kasası ne zaman çıkacak bi bilgisi olan yok mu ? merakla bekliyorum nasıl birşey olacağını?

piyanist16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Günaydın garaj...pazartesi sendromundan kurtulmak için bugünü kendime izin yazdım..:) yarın işbaşı yapıcam...

aldığım son bilgiye göre combonun yenisi 2011 temmuza yetiştirilmeye çalışılıyormuş, normalde kriz döneminde 2013 olarak tarih verişlmişti ancak otomotiv piyasasındaki iyileşme ve ek olarak doblo, citroen, partner caddy gibi aynı sınıftaki araçların ya yeni kasası yada makyajlı kasası çıktığı için opel de assolist olarak en son çıkacak ve bombayı patlatacakmış..;) hatta 4x4 arazi vesiyonu bile olabilirmiş ancak bu model türkiyeye gelirmi bilinmez, yeni versiyonda otomatik şanzıman seçeneği de olacakmış ancak bu da türkiyeye gelirmi bilinmez, biliyorsunuz şuanda varolan arizona modeli bile türkiyeye gelmedi... şimdilik aldığım tiyolar bu yönde...:)