Çok sıkıldım hemn aldım biras kazık yedim :-)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

termometre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese selam, ben denizliden sedat memiş, elektronik ile uğraşıyorum, 2-3 aydır araç arıyordum, bugün 1 saatte Astra GL 2000 1.6 aldım, sol ön çamurluk ve ön kaput değişik, expertiz raporu aldık, Bizzat baktımaracın altına v.s. küçük bi kaza, zaten yetkili serviste öyle dedi, Ne zor iş şu araç beğenmek, artık tak! dedi aldım geçtim, 102.000 de, 13.000 liraya aldım... Herkesi sevgi ve kardeşce kucaklıyorum..... :)

spedyy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel için 102 bin km çok değil güle güle kullan

dj_gokcell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese selam, ben denizliden sedat memiş, elektronik ile uğraşıyorum, 2-3 aydır araç arıyordum, bugün 1 saatte Astra GL 2000 1.6 aldım, sol ön çamurluk ve ön kaput değişik, expertiz raporu aldık, Bizzat baktımaracın altına v.s. küçük bi kaza, zaten yetkili serviste öyle dedi, Ne zor iş şu araç beğenmek, artık tak! dedi aldım geçtim, 102.000 de, 13.000 liraya aldım... Herkesi sevgi ve kardeşce kucaklıyorum..... :)

merak etme opel motoru sağlam arkadaşta var 98 astra 200 000 de daha tıkır tıkır çalışıyo ayrıca fiyatıda çok iyi kazasız belasız kullan hayırlı olsun o fiyata zaten alternatif olarak reno hyundai fiat vs alırsın :D

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
dj aynen katılıyorum gerçekten alternatifleri bir düşünün o paraya ne alabilirdiniz Polo mu:)

Hoşgeldiniz...Faydalı forumlar.

Blackram

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Aramıza hoşgeldiniz. Bence kazık falan yememişsiniz. Hayırlı olsun yeni aracınız... Kazasız , Belasız...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...