Çok iyi hizmet alabileceğiniz firmalar

deep_ocean

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değerli arkadaşlar,
Forumlardaki arkadaşların çoğunun Ankara kökenli olduğunu biliyorum ama yine de sizler ile İstanbul'daki en iyi hizmeti veren firmaları paylaşmak istedim

En iyi Rot/balans servisi
DÜZEN:
Hüseyin Demir
Bostancı Oto San.Sit. ABlok No:11 (Camii Karşısı) İçerenköy/Istanbul
0216 575 5907

En iyi özel opel servisi
OPEL TEKCAN:
Şaban Can
Atatürk Oto Sanayi Sitesi 1. Kısım B Blok No:339 Maslak/Istanbul
0212 286 0310

En iyi Internet satış sitesi (güvenilirlik, markalar ve hız açısından)
www.x-tremetuning.com (Lokasyon Bursa'dır)

En iyi tuning servisi
BTG Tuning (Maslak & Anadoluyakası şubeleri)

En iyi koni ve koni ürünleri uygulama merkezi
Oktaykan power

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu şekilde reklam yapılmamalı bence..millet tonla para verip ya da alıp yapıyo bu işleri..yöneticilerin görmesi gerekti şu ana kadar..

a.kerim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
reklam bunlar.......

deep_ocean

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne reklamı???????? 13 senenin birikimini aktarmak istedim. Birçok yere gittim bugüne kadar ama en iyi hizmeti bu yerlerden aldım. Arkadaşlar umarım birgün toplu olarak biryerlerde buluşuruz ve birbirimizi tanıma fırsatımız olur. Bu işyerlerinin hiçbirinde bir ortaklığım/aile/arkadaş bağım yoktur. Sadece sizi doğru yerlere sevketmeye çalıştım. Canınız isterse..Vallahi hava hoş benim için :)))))) yaw zaten bana ne oluyor ki nereye giderseniz gidin güzel kardeşim :)))))))))))))))

Son düzenleme:

a.kerim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne reklamı???????? 13 senenin birikimini aktarmak istedim. Birçok yere gittim bugüne kadar ama en iyi hizmeti bu yerlerden aldım. Arkadaşlar umarım birgün toplu olarak biryerlerde buluşuruz ve birbirimizi tanıma fırsatımız olur. Bu işyerlerinin hiçbirinde bir ortaklığım/aile/arkadaş bağım yoktur. Sadece sizi doğru yerlere sevketmeye çalıştım. Canınız isterse..Vallahi hava hoş benim için :)))))) yaw zaten bana ne oluyor ki nereye giderseniz gidin güzel kardeşim :)))))))))))))))

yazdığın cevap email olarak farklı geldi bana (adam biliyormuş gibi urfadan cevap yazıyor) heralde sonradan düzeltme yapmışşın. ben aslen ankaralıyım. öğretmen olduğum için 2 yıldan beri urfadayım. evet biliyorum :rock

deep_ocean

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazdığın cevap email olarak farklı geldi bana (adam biliyormuş gibi urfadan cevap yazıyor) heralde sonradan düzeltme yapmışşın. ben aslen ankaralıyım. öğretmen olduğum için 2 yıldan beri urfadayım. evet biliyorum :rock
Bak öğretmen Bey,

1. Ben hayatımda hiç yalan söylemedim.
2. Yazdığım cümleyi konuda tartışma çıkarmasın diye geri çektim ve sildim. Ama illa ilk cümle buydu diye tutturuyorsan da sen bilirsin. Evet ilk cümle buydu. Elin urfalısı nereden bilecek İstanbuldaki firmaları diye düşünmem elbette mümkün + sen Ankaralısın ve doğal olarak da hala bilmiyorsun :)))))))
3. ve son ekleyeceğim cümle:
a.Tanımadığınız insanlar hakkında atıp tutmadan önce o kişilerin ''doğru'' söyleyebilecekleri ihtimalini de gözönünde tutun ve daha sonra herhangi bir ortamda ''özür dilemek'' durumunda kalırsanız da bundan da çekinmeyin
4. Bu sitede olan bazı kişiler neden her şeye olumsuz ve itiraz eder şekilde yaklaşıyor ve hatta neden hep aşağılayıcı hatta iftira atıcı bir biçimde yazmak hep amaçları oluyor ben anlamıyorum.
5.Beni seversin yada sevmezsin ama insanlara karşı her zaman daha esnek ol. İster inanın, ister inanmayın reklamla uzaktan yakından ilgisi yoktur yazdıklarımın
-biri 10 senelik ustam
-diğeri 2 senelik rot balansçım
-diğeri 350 ytl lik 3 kez ürün aldığım bir online alışveriş sitesidir ki
bunların 2 si İstanbulun ayrı uçlarında, diğeri Bursa dadır. Keza, Oktaykanpower da zaten Istanbul'da koni amortisör konusunda en yetkili yerdir (bunu dedem bile bilir)

Kısacası arkadaşlar, biraz komik oldu şu yüklenmeleriniz ama merak etmeyin ben de o sırada içimden ''....... aşağı Kasımpaşa'' dedim :))))))))

Sağlıklı günler dilerim.

a.kerim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bak öğretmen Bey,

1. Ben hayatımda hiç yalan söylemedim.
2. Yazdığım cümleyi konuda tartışma çıkarmasın diye geri çektim ve sildim. Ama illa ilk cümle buydu diye tutturuyorsan da sen bilirsin. Evet ilk cümle buydu. Elin urfalısı nereden bilecek İstanbuldaki firmaları diye düşünmem elbette mümkün + sen Ankaralısın ve doğal olarak da hala bilmiyorsun :)))))))
3. ve son ekleyeceğim cümle:
a.Tanımadığınız insanlar hakkında atıp tutmadan önce o kişilerin ''doğru'' söyleyebilecekleri ihtimalini de gözönünde tutun ve daha sonra herhangi bir ortamda ''özür dilemek'' durumunda kalırsanız da bundan da çekinmeyin
4. Bu sitede olan bazı kişiler neden her şeye olumsuz ve itiraz eder şekilde yaklaşıyor ve hatta neden hep aşağılayıcı hatta iftira atıcı bir biçimde yazmak hep amaçları oluyor ben anlamıyorum.
5.Beni seversin yada sevmezsin ama insanlara karşı her zaman daha esnek ol. İster inanın, ister inanmayın reklamla uzaktan yakından ilgisi yoktur yazdıklarımın
-biri 10 senelik ustam
-diğeri 2 senelik rot balansçım
-diğeri 350 ytl lik 3 kez ürün aldığım bir online alışveriş sitesidir ki
bunların 2 si İstanbulun ayrı uçlarında, diğeri Bursa dadır. Keza, Oktaykanpower da zaten Istanbul'da koni amortisör konusunda en yetkili yerdir (bunu dedem bile bilir)

Kısacası arkadaşlar, biraz komik oldu şu yüklenmeleriniz ama merak etmeyin ben de o sırada içimden ''....... aşağı Kasımpaşa'' dedim :))))))))

Sağlıklı günler dilerim.
ben birşey demiyorum konuyu zaten yönetim biliyor. bu arada arkadaşım bu site en az 40 tane urfalı var. insanlar rencide olabilir. yazarken lütfen biraz daha dikkat edelim elin urfalısı çok kötü bir laf. benimde yıllardır tanıdığım ustalar var. ama isimlerini ancak biri yardım istediği zaman veriyorum ve forumdaki bütün arkadaşlar öle. artı yönetimde bu tür msj lara zaten uyarı veriyor.

deep_ocean

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O lafı kullandım ve daha sonra da ağır olacağını düşünüp sildim ancak sen ilk versiyonu koyarak yazımı afişe ettin. Yeterince düşünceli biriyim ve senin gibi taktikçilerin de ne yapmak isteyeceğini anlayabilecek kadar EQ sahibi.

Arkadaşlar,
Tarafımca bir daha asla ve asla hiçbir şekilde bir öneri yapılmayacaktır. Site yönetiminin de a.kerim arkadaşın istediği gibi beni bir güzel banlaması dileklerimle :)))))))))))))))))

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki neden btg.ss, mert, estremo, elif falan deil de onu merak ettim...